Як форматувати флешку на телефоні. Як відформатувати флешку в самому телефоні.

Сьогодні уявити будь-якої людини без стільникового телефону дуже важко. Більшість сучасних виробників телефонів пропонують в комплекті невеликого розміру карту - флеш-накопичувач. При попаданні на флешку вірусів їй потрібно форматування.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - кардрідер
  • - кабель з'єднання з комп'ютером
Інструкція
1
Є кілька способів здійснити форматування. Найпростіше відформатувати флешку в вашому телефоні допомогою інтерфейсу операційної системи (програми) вашого телефону. У більшості телефонів для флеш-карти мається окреме меню і є пункт меню "Форматувати карту". В деяких моделях телефону необхідно знайти розділ "Пам'ять", і в налаштуваннях цього розділу ви зможете знайти заповітний пункт "Форматувати".
2
Іноді форматування таким способом не виходить, і тут нам на допомогу прийде комп'ютер. Необхідно під'єднати телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, який йде в комплекті. При з'єднанні (сполученні) пристроїв, на комп'ютері окремим диском буде відображатися флеш-карта нашого телефону. У провіднику натискаємо на нього правою кнопкою миші, вибираємо "Форматування". Також можна видалити всі дані з флешки без форматування, за умови, що всі приховані файли на ній будуть відображатися.
3
Можна скористатися іншим способом - форматуванням за допомогою кардрідера. Сенс простий: необхідно витягти флешку з телефону і вставити в кардрідер (залежно від формату флешки), або скористатися перехідником, який найчастіше йде разом з флеш-картою в комплекті. У багатьох ноутбуках кардрідер вже вбудований в корпус, в той час як для комп'ютера доведеться його купувати.
Зверніть увагу
Якщо неможливо провести форматування флеш-карти на телефоні і на комп'ютері, отже, причиною може бути несправність самої карти.
Корисна порада
Будьте уважні при вставці карти в перехідник, на ньому є перемикач, який може блокувати запис або форматування інформації (знаходиться він збоку перехідника).