Як позбутися від росту волосся.

Настало літо, і люди стали відвідувати пляжі. І, напевно, всім дівчатам хочеться добре виглядати у відкритих купальниках. У зв'язку з цим виникає питання, який влітку особливо актуальний: як позбутися волосся і сповільнити їх зростання?
Інструкція
1
Сьогодні існує маса способів вирішити цю проблему в домашніх умовах. Найбільш відомі прийоми - це скористатися бритвою, воском або кремом для депіляції. Незважаючи на доступність цих способів, у них є багато мінусів. Приміром після гоління волосся и стають набагато грубіше, після гоління же часто виникає роздратування. Видалення волосся на воскових смужок дуже болюча процедура, а застосування крему для депіляції не завжди ефективно і може викликати алергію. Негативним моментом є й те, що незабаром після застосування будь-якого з цих трьох способів волосся и відростають знову, часто навіть ще інтенсивніше.
2
Багато косметичні салони сьогодні надають такі послуги, як лазерна, фото- та електроепіляція. Крім ціни недоліком двох перших способів є і те, що вони не у всіх випадках виявляються ефективними. Приміром, за допомогою лазерної та фотоепіляції можна видалити тільки темні волосся ки, а решта апарат просто не зможе «помітити» і видалити.
3
Мінусом електроепіляції є її травматичність. Принцип цього методу полягає в тому, що за допомогою тонкої голки по волосся ку пропускається слабкий розряд електричного струму. На оброблюваному місці утворюється мікроожог і волосся Яная цибулина відмирає. Ефект цієї процедури стає помітний далеко не відразу - на місці опіків залишаються червоні точки, які проходять за пару тижнів.
4
Способів видалення волосся на тілі на сьогоднішній день існує дійсно багато. У кожного з них є свої плюси і мінуси. Тому, якщо ви вирішили позбутися від цієї проблеми на час або раз і назавжди, варто добре подумати і вибрати найбільш підходящий для вас метод.