Як змінити шлях завантаження. Як змінити адресу завантаження файлів на комп'ютері.

Завантажуючи файли з інтернету, браузер за умовчанням зберігає їх в створену папку. Кожен користувач при необхідності може задати індивідуальні параметри збереження завантажуваних файлів, позначивши необхідну папку для їх розміщення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, браузер.
Інструкція
1
Залежно від того, яким браузером ви користуєтеся, ваші дії при визначенні шляху завантаження можуть виглядати по-різному. Розглянемо способи зміни шляхів завантаження файлів з інтернету на прикладі трьох найбільш популярних оглядачів: Firefox, Opera, Google Chrome.
2
Якщо ви користуєтеся оперою (Opera), для зміни шляху завантаження вам потрібно виконати наступні дії. Запустіть браузер, після чого, натисніть кнопку «Меню» (дана кнопка розташована в правій верхній частині оглядача). Далі вам необхідно вибрати пункт "Налаштування", де потрібно перейти в розділ «Загальні настройки». У вікні, перейдіть на вкладку «Розширені» і клікніть по пункту «Завантаження». Тут ви зможете задати потрібну папку для збереження файлів.
3
Якщо вам необхідно змінити шлях завантаження в хромі (Google Chrome), ваші дії будуть виглядати наступним чином. Запустивши оглядач, клікніть по значку ключа, розташованому в правій частині браузера. У меню, виберіть пункт «Параметри», потім переключіться на розділ «Розширені». Тут ви зможете задати необхідний шлях завантаження . Щоб не обтяжувати себе перемиканнями в настройках, після відкриття браузера введіть в адресному рядку: chrome://settings/advanced - потрібний розділ налаштувань відкриється автоматично.
4
Для настройки шляху завантаження в Firefox виконайте наступне. Клікніть по меню "Інструменти" і перейдіть в розділ «Параметри». На вкладці «Основні» ви зможете задати потрібні параметри збереження файлів.
Зверніть увагу
Як змінити порядок завантаження пристроїв в BIOS. Після цього комп'ютер буде завантажуватися з обраного Вами пристрою. Что-б прискорити завантаження комп'ютера, можна відключити в біосі перевірку невикористовуваних завантажувальних пристроїв - встановити значення "Disabled" для вибраного пристрою, якщо це дозволяється Вашої версії Bios.
Корисна порада
Для застосування, зроблених Вами змін - перезавантажте комп'ютер. Редагування меню завантаження операційних систем за допомогою Bcdedit. bcdedit - інструмент, що дозволяє змінити значення завантажника Windows, а також провести його (завантажувача) відновлення. Для подальших прикладів, припустимо, що наше меню завантаження містить три записи з ідентифікаторами {ID1}, {ID2}, {ID3}. Зміна системи, завантажує за замовчуванням.
Змінні середовища (англ. Environment variable) використовуються для того, щоб налаштувати багато параметрів операційних систем. Таким чином, змінна path вказує системі шлях для пошуку виконуваних файлів.
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер», розташованому на робочому столі або в меню «Пуск». У контекстному меню виберіть саму нижню рядок «Властивості» - відкриється нове вікно «Властивості системи». Ви також можете викликати вікно «Властивості системи» натисканням сполучення гарячих клавіш Windows + Pause Break. Якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7, то також клікніть на правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер», виберіть пункт «Властивості», після чого в лівій частині вікна властивостей виберіть «Додаткові параметри системи».
2
У вікні «Властивості системи» перейдіть на вкладку «Додатково», клікнувши на ній лівою кнопкою миші - ви побачите три розділи додаткових налаштувань системи. Під ними будуть розташовуватися ще дві кнопки - «Змінні середовища» і «Звіт про помилки». Вам потрібні змінні середовища - клікніть на відповідній кнопці.
3
У вікні «Змінні середовища» розташовані дві категорії змінних, одна з яких - змінні середовища користувача, а інша - системні вимоги. Знайдіть змінну path в списку системних змінних і виділіть її натисканням лівої кнопки миші.
4
Тепер при виділеної змінної path натисніть на кнопку «Змінити», розташовану під віконцем списку - відкриється невелике віконце «Зміна системної змінної», де будуть розташовані два рядки введення - «Ім'я змінної» і «Значення змінної». Змініть значення змінної path на те, яке ви хочете.
5
По-іншому змінити значення змінної path можна таким чином: у вікні «Змінні середовища» натисніть на кнопку «Створити», після чого в віконці в поле «Ім'я змінної» введіть «path» і в полі «Значення змінної »введіть потрібне значення. При цьому поточне значення змінної path зміниться на те, яке ви щойно ввели.