Як встановити агент в телефон.

Все більше користувачів соціальних мереж переходять на спілкування зі своїми друзями за допомогою мобільного телефону. Сучасні телефони дозволяють спілкуватися в соціальних мережах через спеціальні програми-клієнти, до яких належить і Mail.Ru Агент.
Інструкція
1
Установка «агента» займає небагато часу і передбачає кілька шагов.Прежде все, вам потрібно завантажити інсталяційний файл. Зробити це можна за допомогою комп'ютера, пройшовши за посиланням www.agent.mail.ru, де вам буде запропонована завантаження «агента». Вам потрібно вибрати версію клієнта для свого телефону і погодитися з завантаженням. Після цього завантажений файл потрібно скопіювати в телефон і з меню телефону запустити установку. Щоб запустити установку програми в телефоні, вам слід зайти в диспетчер додатків телефону і, вибравши завантажений файл, відкрити його.
2
Якщо ви не впевнені в тому, що у вас вийде скопіювати додаток з комп'ютера в телефон, ви можете зайти безпосередньо з телефону за посиланням wap.mail.ru/cgi-bin/splash і, вибравши версію агента для вашої моделі , завантажити його. Запам'ятайте папку, в яку телефон відправить завантажувальний файл і, зайшовши в неї після закінчення завантаження, запустіть установку агента.
3
Тепер серед ваших додатків в телефоні з'явиться значок Mail.Ru Агента. Вам залишається тільки запустити його і ввести дані вашого профілю на Mail.ru: адреса електронної пошти та пароль від неї.