Як збільшити дозвіл екрана на ноутбуці. Як збільшити екран на комп'ютері.

Бажаючи збільшити дозвіл екрана на ноутбуці , ви можете зробити це двома найбільш доступними засобами: через настройки відеокарти, або ж через настройки самого екрана (в ОС Windows). Виконання всіх дій не займе у вас занадто багато часу.
Вам знадобиться
  • Ноутбук.
Інструкція
1
Для початку розглянемо найбільш простий спосіб збільшення дозволу екрана на ноутбуці . Клікніть в будь порожній області робочого столу правою кнопкою мишки. Якщо миша не підключена, натисніть на ту кнопку, яка виконує аналогічну функцію. На екрані ви побачите вікно, що з'явилося, в якому вам необхідно вибрати розділ «Властивості». Після того, як даний розділ буде відкритий, ви побачите меню, в якому буде відображатися п'ять різних вкладок. Вам необхідно переключитися на «Параметри», клікнувши по даній вкладці. Відкриється нове вікно в тій же формі. Тут ви зможете визначити оптимальне для себе дозвіл , переміщаючи відповідний регулятор. Після того, як ви внесете певні зміни, збережіть параметри і закрийте меню.
2
Ви також можете збільшити дозволу екрана на ноутбуці , скориставшись інтерфейсом агента відеокарти. Для цього на комп'ютері повинні бути встановлені необхідні драйвера (ви можете знайти їх в комплекті з ноутбуком). Встановіть необхідний драйвер відеокарти з відповідного диска, після чого, виконайте перезавантаження системи. Якщо комп'ютер не перезавантажувати, драйвера просто-напросто не працюватимуть. Як тільки система буде завантажена, ви можете перейти до налаштування дозволу.
3
Зверніть свою увагу на панель задач, а саме, на системний трей. Тут з'явиться значок відеокарти, на якому потрібно натиснути правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню з варіантами можливих налаштувань відеокарти. Виберіть пункт, що дозволяє змінити дозвіл екрана, і перейдіть в нього. У вікні ви зможете підібрати потрібні параметри. Після того, як ви збільшите дозвіл , збережіть внесені вами зміни і закрийте агент відеокарти.
Щоб вам було комфортно працювати за комп'ютером, ви можете налаштувати звуки, колірну гамму, дозвіл екрана - відредагувати будь-яку дрібницю згідно вашому смаку.
Інструкція
1
Щоб розібратися в простих налаштуваннях комп'ютера, вам знадобиться не так багато времени.Но бійтеся трохи поекспериментувати. Головне - запам'ятати, в яке меню ви зайшли і що саме змінили, тоді буде просто відновити вихідні настройкі.Также можна попросити кого-небудь, хто розбирається в комп'ютерах, приділити вам трохи часу.
2
Дозвіл екрана вимірюється в пікселях. Воно залежить від монітора і його параметрів. Дозвіл відповідає за чіткість зображення об'єктів на моніторі. Чим вище дозвіл - тим чіткіше і менше об'єкти. Низьким дозвіл м вважається 640 на 480 - якщо ви збираєтеся грати в старі ігри, зроблені ще для DOS, вам може знадобитися встановити низьке дозвіл . Висока дозвіл - 1600 на 1200. Якщо вам не подобається ваше нинішнє дозвіл , спробуйте встановити 1024 на 768 або 1280 на 1064. Виберіть таке дозвіл , при якому вам буде найкомфортніше працювати.
3
Щоб поміняти дозвіл екрана, клацніть правою кнопкою миші по робочому столу на порожньому місці. У розпочатому маленькому меню виберіть рядок «Властивості». У виниклому новому меню натисніть на «Параметри». Виберіть за шкалою потрібне вам дозвіл екрана і натисніть кнопку «Застосувати». Потім натисніть "ОК". Готово! В цьому ж вікні ви зможете поміняти шпалери на робочому столі («Робочий стіл»), поставити скрінсейвер («Заставка») або змінити колірне оформлення вікон меню і робочого столу. Після кожного вподобаного вам варіанту натискайте «застосувати», а потім «ОК».