Як прискорити ріст дитини.

Регулярні фізичні вправи, здорове і правильне харчування, повністю забезпечене необхідною кількістю мінералів і вітамінів, достатній час для сну сприяють розвитку і підтримці нормального зростання у вашого дитини. Але необхідно пам'ятати і про те, що зростання малюка майже в чому запрограмований генетично. Але все-таки ми теж можемо допомогти дитині вирости.
Інструкція
1
По-перше, вашому малюкові необхідні регулярні і достатні фізичні вправи. Рухова активність дитини є визначальною для поліпшення обміну речовин в організмі, і, як наслідок, більш швидкого зростання . Краще ростуть ті малюки, які достатньо часу перебувають на свіжому повітрі, грають, займаються спортом.
2
Наповнюйте раціон вашого дитини свіжими овочами та фруктами. Їх брак зазвичай дуже сильно позначається на зростанні дитини. У дорослих існує гарна можливість скорегувати зростання малюка шляхом введення в його харчування садово - городні вітаміни зростання . Завдяки їм ріст дитини може збільшитися на кілька сантиметрів. Вченими доведено, що помаранчеві овочі та фрукти найбільш благотворно впливають на ріст малюка. Тому частіше додавайте в раціон вашого дитини гарбуз, моркву, ріпу, апельсини та інші овочі і фрукти.
3
Для швидкого і правильного зростання дитини дуже важливий здоровий і достатній сон. Адже саме у сні виробляється більша частина гормонів зростання . Порушення вироблення таких гормонів може трапитися, якщо малюк не висипається, пізно лягає або неспокійно спить. Для того щоб прискорити зростання дитини, привчите його вчасно лягати спати і дотримуватися режиму дня.
4
Для зростання дитини не менш важливо і психологічне настрій, присутнє в родині й у відносинах батьків. Для деяких сімей в сучасному суспільстві застосовно таке поняття як низькорослість. Це пов'язано не тільки з поганим харчуванням. Дитина відчуває батьківське ставлення до нього, непотрібність нещирість, і від цього може сповільнитися ріст малюка. Тому найважливіше - це щира батьківська любов.
5
І останнє, якщо всі ці засоби не допомагають, то своєчасно покажіть дитини лікаря. Якщо у дитини вроджена низькорослість, то, крім всіх перерахованих факторів, йому необхідно лікування у грамотного ендокринолога.