Як налаштувати диспетчер задач.

Для чіткої й налагодженої роботи будь-якого програмного забезпечення необхідно провести його налаштування. Налаштування, як правило, здійснюється безпосередньо після запуску програми. Деякі програми можна налаштувати тільки при редагуванні спеціальних файлів, наприклад, файлів реєстру операційної системи. Для диспетчера задач, який входить в комплект системи, настройки задаються ще при установці.
Вам знадобиться
  • Вбудована в систему утиліта «Диспетчер завдань».
Інструкція
1
Якщо ви ще жодного разу не стикалися з цієї системної утилітою, можна швидко це виправити. Досить натиснути поєднання 3 клавіш: Ctrl + Alt + Del (Ctrl + Shift + Esc). Перед вами з'явиться головне вікно програми. Для навігації між розділами програмами передбачені відповідні вкладки, кожна з них дозволяє виконувати певні задач і. Як правило, рядовим користувачем операційної системи Windows він використовується в разі зависання деяких процесів.
2
Програмістами він використовується для отримання переривань (IRQ), які допомагають визначити проблему збоїв системи. За значенням переривання можна дізнатися, за що відповідає в роботі системи конкретний процес. За замовчуванням це значення приховано, скориставшись меню налаштувань програми, можна змусити програму відобразити переривання. У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Вид», виберіть пункт «Вибрати стовпці».
3
У вікні, ви побачите безліч параметрів, які не відображаються в «Диспетчері задач». Поставте відмітку напроти пункту «Ідентифікатор процесу» і натисніть «ОК». У головному вікні програми, на вкладці "Процеси" з'явиться додатковий стовпець. Зверніть увагу на вкладку, на якій ви перебували. Для 3 вкладок з 5 існуючих ця функція не буде доступна, тому переміститеся на вкладку "Процеси", потім виконайте вище описані дії.
4
Серед інших налаштувань цієї утиліти можна виділити «Швидкість оновлення». За замовчуванням стоїть значення «Звичайна» (швидкість оновлення). В принципі, не можна змінювати, може позначитися тільки актуальності відображуваних даних.
Зверніть увагу
Диспетчер завдань в операційних системах сімейства Microsoft Windows - утиліта для виведення на екран списку запущених процесів і споживаних ними ресурсів (зокрема статус, процесорний час і споживана оперативна пам'ять).
Корисна порада
Розширений диспетчер задач дозволяє користувачеві управляти службами, бачити навантаження на жорсткий диск (відображає графік завантаженості диска), бачити активність додатків і системи в мережі, відстежувати трафік за додатками і портам. Крім того, додаткові функціональні можливості програми дозволяють знаходити процеси, які використовують той чи інший файл.