Як налаштувати звук на ноутбуці. Як міняти гучність на ноутбуки.

Відсутність звуку на ноутбуці, як і в настільних комп'ютерах, майже завжди є наслідком неправильної його настройки. Причина може полягати як у банальній регулюванні гучності, так і в налаштуванні функцій звукової карти. Щоб повернути звук необхідно виконати ряд налаштувань ноутбука.
Інструкція
1
В першу чергу, перевірте положення регулятора гучності, який знаходиться на корпусі ноутбука, спочатку він повинен знаходитися на мінімальних значеннях. Спробуйте збільшити гучність, покрутивши його в потрібному напрямку.
2
Якщо проблема не вирішена, скористайтеся стандартним микшером - утилітою Windows для регулювання звукових налаштувань, в більшості випадків це буде панель Realtek AC97 Audio. Мікшер має безліч повзунків, призначених для регулювання гучності, балансу і частот звуку. Тут необхідно звернути увагу на галочку Mute All, вона повинна бути скинута. За відсутності звуку з певних пристроїв, наприклад Microphone, CD або DVD необхідно відрегулювати відповідні повзунки.
3
Якщо в якості джерела звуку використовуються зовнішні динаміки, то необхідно перевірити їх настройку. Вони, як правило, вимагають зовнішнього джерела енергії, перевірте підключені вони до розетки і відрегульований Чи на них рівень гучності.
4
Якщо настройками різних пристроїв повернути звук не вдається, спробуйте оновити програмне забезпечення звукової карти. Вставте в дисковод диск, який йшов в комплекті з ноутбуком, а потім повторно відповідний драйвер.