Як видалити мережеве оточення.

Ярлик «Мережеве оточення » присутній на робочому столі ОС Windows з настройками за умовчанням. Він розміщений тут для швидкого доступу до загальних ресурсів локальної мережі. Якщо ваш комп'ютер не має таких підключень, то цю іконку можна прибрати.
Інструкція
1
На вільному від ярликів і вікон відкритих програм просторі робочого столу клацніть правою кнопкою мишки. В випав контекстному меню виберіть самий нижній пункт - «Властивості». Таким способом ви відкриєте вікно налаштувань властивостей екрану графічного інтерфейсу Windows.
2
За замовчуванням віконце розкриється на першій закладці («Теми»), а вам треба перейти на другу («Робочий стіл») - клацніть її.
3
На цій вкладці розміщені настройки, що відносяться до фонового зображень та заставок, а в самому низу є потрібна вам кнопка з написом «Налаштування робочого столу». Натисніть її, щоб відкрити ще одне вікно, призначене для управління елементами, розміщеними на просторі над фоновим малюнком.
4
На вкладці «Загальні» цього вікна верхня секція названа «Значки робочого столу» і в неї поміщені кілька чекбоксів. Ставлячи або знімаючи мітки в них, ви можете включати або вимикати відображення відповідних ярликів. Зніміть позначку навпроти напису «Мережеве оточення ». Крім цього тут же ви можете відключити та інші непотрібні вам іконки робочого столу, або поміняти їх зовнішній вигляд. А можете взагалі очистити фонову картинку від усіх ярликів, натиснувши кнопку «Очистити робочий стіл». В цьому випадку будуть видалені навіть ті іконки, яких немає в списку на цій вкладці (наприклад, «Кошик»).
5
Залишилося закрити два розкритих вікна налаштувань, послідовно натиснувши в них кнопки «OK».