Як вибрати пристрої для читання електронних книг.

Останнім часом люди все частіше віддають перевагу електронним книгам . Звичайні надруковані книги пішли на другий план. Адже куди простіше знайти бажану книгу в Інтернеті, ніж йти за нею в бібліотеку або магазин. Не так давно на прилавках з'явилися пристрої для читання електронних книг - так, звані букридери. До вибору такого пристрої слід підійти більш ніж серйозно, адже якість екрану може сильно впливати на зір. Так само вартість цього гаджета чимала, тому він зазвичай використовується протягом декількох років. Щоб зробити правильний вибір, вам слід запам'ятати кілька важливих правил.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, яку суму ви готові витратити на покупку даного пристрої. Загалом, існує три основних цінових категорії: до 5-6 тис. Рублів, 6-10 тис. Рублів, понад 11 тис. Рублів. Потім важливо зрозуміти, для чого вам потрібно даний пристрій. Є 2 варіанти: вам потрібно саме пристрій для читання електронних книг і не більше того, або ж вам потрібен розважальний гаджет, щоб програвати відео, слухати музику і в тому числі читати книги.
2
Якщо ви вибрали перший варіант, то для вас найкраще підійде пристрій з екраном, виконаним за технологією e-ink. Дана технологія забезпечить вам найбільш комфортне і зручне читання. Якщо ж ви вибрали другий варіант, то слід віддати перевагу влаштуванню з tft-дисплеєм.
3
Далі потрібно визначитися, які книги ви плануєте читати. Якщо це буде наукова література, то шукайте букрідер з підтримкою PDF і DJVU. Якщо ж ви збираєтеся читати просто художню літературу, то достатньо буде фб2 і ЕПУБ.
4
Вирушаючи за покупкою пристрої для читання електронних книг, не забудьте взяти з собою флешку, на якій будуть знаходитися зразки файлів для тестування. Не радимо купувати пристрій для читання електронних книг в Інтернет-магазинах. Адже помацати руками і протестувати покупку не вдасться, а значить і не вдасться пустити в хід всі вищевикладені поради. Це, звичайно, може компенсуватися більш низькою ціною, але все ж не варто попадатися на вудку. Висновок напрошується сам: краще не ризикувати і придбати букрідер в звичайному магазині. В цьому випадку існує велика ймовірність того, що покупка буде відповідати вашим очікуванням. Не намагайтеся купити кота в мішку.