Як встановити колірний профіль.

Колірний профіль - це файл з розширенням icc або icm, який містить необхідні установки якомусь комп'ютерному влаштуванню для коригування його індивідуальних особливостей передачі кольору. Такі файли зазвичай присутні в настановних комплектах принтерів, плоттерів, дисплеїв, сканерів та інших пристроїв, що мають відношення до точної передачі колірних відтінків.
Інструкція
1
Як правило, колірні профілі встановлюються разом з драйверами периферійних пристроїв, але можна зробити це і окремо від процесу інсталяції. Зазвичай для установки треба відкрити вікно властивостей конкретного пристрою. Наприклад, для установки колірного профілю монітора вам потрібно натиснути правою кнопкою вільний простір робочого стола, вибрати в контекстному меню пункт «Властивості» і перейти на вкладку «Параметри». Там розміщена кнопка з написом «Додатково», натиснувши яку ви відкриєте вікно властивостей монітора. Для управління колірними профілями тут призначена вкладка «Управління кольором». Кнопка «Додати» і дозволить вам вибрати файл, що містить настройки передачі кольору, який ви хочете встановити.
2
Для установки колірного профілю принтера вам потрібно спочатку відкрити панель управління, вибравши відповідний пункт в меню на кнопці «Пуск». Потім спочатку перейти по посиланню «Принтери та інше обладнання», а потім клацнути посилання «Принтери і сканери». Так ви відкриєте вікно зі списком встановлених принтерів. Клацніть цікавить вас пристрій правою кнопкою і виберіть пункт «Властивості». В панелі налаштувань принтера теж є вкладка «Управління кольором» і установка нового файлу колірного профілю теж відбувається за допомогою кнопки «Додати».
3
Деякий програмне забезпечення, що має відношення до точної передачі кольорів, так само як і фізичні пристрої, вимагає установки колірного профілю. Наприклад, в графічному редакторі Adobe Photoshop відповідна посилання поміщена в розділ меню «Редагування» і названа «Налаштування кольорів». Цьому пункту призначені гарячі клавіші SHIFT + CTRL + K. У вікні параметрів настройки квітів ви можете вибирати як з встановлених профілів, так і додавати нові, використовуючи кнопку «Завантажити».