Як заблокувати номер мтс.

Прикрощів не завжди вдається уникнути, і якщо ви втратили свій телефон або у вас його вкрали, перше, що необхідно зробити - це заблокувати номер. Зробивши це вчасно, ви убезпечите себе від можливого шахрайства.
Інструкція
1
Заблокувати номер МТС можна трьома способами: Зателефонувати в контактний центр МТС за номером 8800333 08 90 або +7 495 766 01 66. Це найшвидший спосіб заблокувати номер. У разі втрати телефону переважніше вибрати цей варіант.
2
Якщо у вас під рукою немає телефону, але є комп'ютер і вихід в Інтернет, ви можете заблокувати номер, зайшовши в «Інтернет-помічник» на сайті МТС за адресою https://ihelper.mts.ru/selfcare. Труднощі може виникнути в разі, якщо ви раніше не зверталися до «Інтернет-помічнику», і у вас немає пароля, для створення якого потрібно ваш мобільний телефон.
3
Зайдіть в найближчий салон-магазин МТС, де співробітники компанії заблокують ваш номер. Крім того, в салоні-магазині ви зможете безкоштовно отримати нову сім-карту з вашим старим номером і залишком коштів на рахунку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xfq8jFKtQrM
Зверніть увагу
Для блокування номера по телефону або в салоні-магазині МТС вам буде потрібно пред'явити паспорт. Якщо номер зареєстрований не на ваше ім'я, звертатися з проханням про блокування номера слід людині, на якого був оформлений контракт.