Як налаштувати синхронізацію часу.

До складу будь-якої операційної системи входить компонент для дати і реального часу. Ці дані беруться з лічильника, який вбудований в материнську плату. Будь-яким годинах властиво «відставати» або «бігти вперед». Цей момент був передбачений при розробці операційних систем, тому годинник можна синхронізувати за наявності з'єднання з мережею інтернет.
Вам знадобиться
  • Операційна система лінійки Windows, системні годинник.
Інструкція
1
Системні годинник знаходиться в треї панелі завдань. Точний час встановлюється через контекстне меню годин. Натисніть правою кнопкою миші на годиннику, виберіть пункт "Налаштування дати-часу». У вікні, перейдіть до вкладки "Дата і час» для виставлення точних значень. Окремо можна виставити значення годин і хвилин, секунди автоматично скидаються в 0. Для збереження змін натисніть кнопку «Застосувати».
2
На вкладці "Часовий пояс" виберіть відповідний пояс. Поставте відмітку напроти пункту «Автоматичний перехід на літній час і назад».
3
На наступній вкладці можна виконати настройку синхронізації з сервісом часу. При наявності з'єднання з мережею інтернет, дана операція займе менше хвилини вашого особистого часу. Поставте відмітку напроти пункту «Виконувати синхронізацію часу в інтернеті». Натисніть кнопку «Оновити зараз». Менш ніж через хвилину ви побачите повідомлення, в якому буде сказано про успішну чи невдалої синхронізації часу. При невдалій синхронізації можна ще раз натиснути кнопку «Оновити зараз» або вибрати інший сервер, а потім повторити спробу.
4
Також є можливість відредагувати список серверів часу, скориставшись редактором реєстру. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду regedit і натисніть "ОК".
5
У вікні редактора реєстру перейдіть до папки [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionDateTimeServers]. У правій колонці папки перебуватимуть 2 ключа реєстру. У кожному з них проставлений адресу сервера часу. Скористайтеся будь пошуковою системою для знаходження робочих серверів. Потім змініть значення ключів реєстру на щойно знайдені.
6
Після перезавантаження комп'ютера ви можете синхронізувати годинник з новими серверами часу в мережі інтернет.