Як виїхати на ПМП до Фінляндії. Як виїхати до Фінляндії на пмж.

Фінляндія стає останнім часом дуже привабливою для іноземців країною. Кількість охочих перебратися в неї лише зростає. Секрет простий: рівень життя у Фінляндії достатньо високий, це не може не приваблювати. Однак отримати це заповітне ПМЖ не так-то просто.
Інструкція
1
Перш ніж знайти постійне місце проживання в Фінляндії, необхідно отримати тимчасовий дозвіл на проживання. Він надається в декількох випадках: наприклад, якщо ви їдете у Фінляндію на запрошення роботодавця (який повинен буде обгрунтувати і підтвердити те, що такого фахівця, як ви, у своїй країні йому не знайти); також ви можете претендувати на тимчасове місце проживання, якщо відкриєте свій бізнес у Фінляндії.
2
Переїхати на ВНЖ в Фінляндію можна, якщо ви є етнічним фіном і можете це документально підтвердити. Крім національності, вам доведеться довести і те, що ви володієте фінським на рівні рідної мови.
3
Тимчасове місце проживання надається і особам, які вирішили отримати вищу освіту в Фінляндії; також тим, хто заміжня (одружений) за громадянином Фінляндії (або іноземців, які мають постійне місце проживання). Для отримання ПМЖ необхідно, щоб шлюб тривав не менше двох років.
4
Тільки після проживання в Фінляндії зі статусом ВНЖ строком понад 5 років можна отримати дозвіл на отримання постійного місця проживання.
Зверніть увагу
Для в'їзду до Фінляндії потрібно попередньо отримати візу (хоча б туристичну) в тому випадку, якщо ви не є громадянином жодної з країн ЄЕС.
Корисна порада
Щоб по приїзді до Фінляндії не виникло проблем з мовою, запишіться заздалегідь на курси або знайдіть індивідуального викладача, який допоможе вам освоїти фінський.
Імміграція до Фінляндії - це повна зміна способу життя, який був до цього для вас звичним. Будьте готові до того, що все, абсолютно все буде тепер по-іншому. Не варто цього боятися, адже зміни хоч і вимагають від нас перебудови звичного укладу життя, але призводять до того, що новий життєвий уклад стає більш приємним, цікавим, зручним і достойним.Как найпростіше переїхати до Фінляндії? Для того, щоб процес переїзду пройшов для вас і вашої родини спокійно - почніть його завчасно, і робіть поетапно.
Інструкція
1
Купіть в Фінляндії нерухомість. Насправді це не так важко, як здається. Багато квартири і будинки в Фінляндії коштують значно дешевше, ніж така ж нерухомість у великих містах Росії. Придбавши в Фінляндії «житлоплощу», ви зможете краще пізнати фінів і остаточно вирішити для себе - переїжджати чи ні.
2
Почніть вивчати фінську мову. Це не тільки нагальна потреба для життя в іншій країні, але і придбання якогось поваги з боку жителів Фінляндії. Так, фіни поважають людей, які вчать їх непросту мову.
3
Організуйте в Фінляндії свій бізнес. Це теж не так складно, як може здатися на перший погляд. Місцева влада вітають появу нових підприємців за самою простої причини: бізнесмени платять податки, чим більше бізнесменів - тим більше податків, а значить - це корисно для економіки країни. Організувати бізнес вам допоможуть муніципалітети - можете сміливо туди обращаться.Веденіе свого бізнесу дозволить вам претендувати на отримання виду на проживання, а після цього етапу можете отримати громадянство.
4
Ще один варіант, але він стосується тільки молодого покоління - якщо ви вчитеся в Фінляндії, ви також можете знайти собі роботу, а потім - подати заяву на оформлення посвідки на проживання.
Зверніть увагу
Фінляндія - країна, де громадяни за замовчуванням дотримуються встановлених правил. Якщо ви переїдете до Фінляндії - вам також доведеться це робити.
Корисна порада
Повна інформація про те, як отримати вид на проживання і громадянство, розміщена на сайті Управління у справах іноземців (Міграційної служби) .Полная інформація про те, як почати свій бізнес в Фінляндії є на сайті Торгового представництва РФ у Фінляндії.