Як розгорнути таблицю.

На відміну від текстових документів, таблиці частіше вимагають більше горизонтального простору, чим може надати друкована сторінка стандартного формату. Якщо немає можливості зменшити розмір використовуваного в таблиці шрифту або змінити формат аркуша, то вихід тільки в розвороті таблиці на 90 °.
Інструкція
1
На практиці поворот таблиці означає зміну орієнтації друкованого аркуша, на якому вона размешена з «книжкової» на «альбомну» (або з «портретної» на «ландшафтну»). Якщо робота відбувається в текстовому редакторі Word, то для доступу до відповідної налаштуванні вам треба розкрити в меню розділ «Розмітка сторінки». В нього поміщений пункт «Орієнтація», який потрібно клацнути і вибрати варіант з написом «Альбомна». У версіях Word до 2007 року шлях до такої функції пролягав через розділ меню «Файл» і його пункт «Параметри сторінки». Таким способом відкривалося вікно, де на вкладці «Поля» треба було вибрати пункт «Альбомна» у списку «Орієнтація».
2
Такий спосіб застосуємо у разі, коли треба розгорнути всі сторінки документа або він складається тільки з однієї сторінки з таблицею. Якщо ж таблиця розміщена на одному з аркушів багатосторінкового документа, і орієнтацію решту треба зберегти, то порядок дій потрібно змінити. Спочатку клацніть мишкою в будь-якому місці таблиці, щоб виділити цю сторінку, а потім відкрийте вікно настройки полів. В Word 2007 на тій же вкладці «Розмітка сторінки» для цього слід розкрити список «Поля» і вибрати пункт «Настроювані поля». В Word 2003 треба відкрити в меню розділ «Файл» і вибрати рядок "Параметри сторінки». Таким способом в обох версіях відкривається вікно установок, в якому треба на вкладці «Поля» вибрати «Альбомна» в секції «Орієнтація». В нижньому рядку цієї вкладки розміщений випадаючий список з написом «Застосувати», який містить два пункти: «Ко всему документу» і «До кінця документа». Виберіть рядок «До кінця документа».
3
Потім натисніть кнопку «OK», щоб повернутися в багатосторінковий документ. Перейшовши на наступний за таблицею лист, клацніть його мишкою і повторіть попередній крок з тією лише різницею, що тепер виберіть орієнтацію «Портретна».
4
Якщо для редагування таблиці ви використовуєте табличний редактор Excel, то для розвороту аркушів з таблицями в ньому треба проробити ці ж кроки - відмінності мінімальні.