Як підключити флешку до телевізора. Підключення флешки до телевізора.

Сучасні телевізори вміють не тільки показувати телевізійний ефір, але служити ще й монітором для комп'ютера, показувати фотографії і програвати відеозапису. Найпростіший спосіб для завантаження медіафайлів в телевізор - використання звичайної флешки.
Інструкція
1
Якщо ви щасливий власник сучасного телевізора, все що вам потрібно - це знайти а ньому роз'єм USB і вставити в нього вашу флешку. Ну ще хіба що натиснути кнопку пульта, яка перемкне зображення на сигнал із зовнішнього джерела (зазвичай кнопка TV/AV). Але сучасні телевізори бувають різні, і якщо ви купили модель, яка не має USB порту - стандартного роз'єму для підключення флешки - не засмучуйтеся, проблема вирішувана.
2
Підключити флешку до телевізора можна за допомогою будь-якого медіаплеєра - пристрої, що прийшов на зміну громіздким і вже багатьом не потрібним DVD-програвачів. Простий, але вміє програвати відеофайли будь-яких форматів, показувати фотографії і грати музику медіаплеєр, коштує не більше $ 100 і при цьому його розміри не більше, ніж кишенькова кніга.Ітак, підключіть медіаплеєр до будь-якого телевізора (навіть до ЕПТ) за допомогою підходящого кабелю (ідуть в комплекті) і підключіть свою флешку до порту USB в медіаплєєре. На телевізорі виберіть прийом сигналу із зовнішнього джерела (кнопка TV/AV) і насолоджуйтеся!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D7krSrPugR4