Як змінити дату фотографії. Як змінити дату створення фотографії в відовс 7.

Перехід на цифрові фотоапарати дав людству необмежені можливості самовираження при мінімальних затратах. Тепер можна робити велику кількість знімків одного і того ж сюжету, а потім вибирати кращі кадри. Кожне фото забезпечене докладним описом, яке в електронному вигляді становить єдине ціле з фото-файлом. Це дозволяє зручно сортувати фотографії , враховувати помилки або досягнення. Але що ж робити, якщо наявність дати небажано або її потрібно змінити?
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista, Windows 7 або Windows XP
  • Для інших ОС - програми типу ShowExif або XnView
  • Photoshop або аналогічні їй графічні редактори
Інструкція
1
Для початку визначимося з операційною системою, яка встановлена на вашому комп'ютері. У Росії на даний момент найпопулярнішою ОС залишається Windows в різних модифікаціях. Тому мова, в основному, піде про ней.Дата фотографії поряд з іншими даними (умови зйомки, модель камери, настройки) є частиною інформації або так званих метаданих знімка. В таких ОС як Windows Vista, Windows 7 і Windows XP змінити ці дані можна кількома способами. 1. Відкрити папку з фотографіями. У вікні, виділити потрібне фото лівої кнопкою миші. У нижньому секторі вікна знайти панель з даними (область відомостей). Тут містяться загальні метадані, які можна змінити, клацнувши відповідний пункт мишею (у нашому випадку - дату зйомки). Крім дати тут розташовані відомості про камеру, дозволі і розмірі знімка і т.д.После внесення змін натисніть кнопку Зберегти праворуч на панелі. Якщо ви хочете скасувати зроблені зміни, натисніть кнопку Отмена.Еслі ви не знайшли властивість, яка хотіли змінити, вам необхідно розгорнути панель, потягнувши її мишею за верхній край. 2. Відкрити Властивості потрібного файлу, натиснувши на нього правою кнопкою миші і вибравши зі списку пункт Властивості. Вибрати вкладку Докладно (Details). Тут міститься розширена інформація про зйомку, яку також можна виправити, натиснувши у відповідному місці мишею. Для збереження змін натисніть Сохраніть.Обратіте увагу, що деякі властивості не можуть бути змінені подібним чином. Це відноситься, в тому числі, до дати створення файлу (не плутати з датою зйомки), яку можна лише видалити. 3. Якщо ви хочете видалити одне або кілька властивостей файлу, відкрийте Властивості, вкладку Докладно. Внизу натисніть «Видалення властивостей і особистої інформації». У вікні, виділіть галочкою ті властивості, які хочете видалити. Ви можете зробити копію фотографії , в якій будуть відсутні ті чи інші дані.
2
Щоб змінити дату фотографії в інших операційних системах (і в Windows, але не по одній фотографії , а масивом), скористайтеся однією з подібних програм - ShowExif або XnView.Обе програми використовуються для перегляду та зміни даних цифрових фото і є безкоштовними.
3
Щоб змінити дату створення фотографії , вам необхідно відкрити її за допомогою таких графічних редакторів як Photoshop або Paint. Збережіть фото заново під іншим ім'ям, і дата створення зміниться на поточну (дату збереження). Якщо ви хочете, щоб змінені дані виглядали природно, редагуйте інформацію в такій послідовності: 1. За допомогою графічного редактора збережіть фотографію під новим ім'ям, при цьому зміниться дата створення фото (дата зміни буде такою ж, як дата створення). 2. Змініть дату зйомки, щоб вона відповідала з точністю до секунди датою створення фото. Дата створення не може передувати даті зйомки.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що будь-яке віддалене властивість фотографії виглядає подозрітельно.Фотографіі, зняті камерами різних виробників, можуть мати додаткові унікальні властивості. Якщо ви хочете змінити назву камери, враховуйте можливі невідповідності.
Корисна порада
За допомогою ОС Windows внести зміни можна не в усі типи фото-файлів. Самим універсальним форматом є JPEG.
Захоплення фотографією стало дуже модним заняттям. І це пов'язано не тільки з що отримала широке поширення цифрової фотографією , але і з великим творчим простором в мистецтві її обробки. Сучасна фотографія поступово втрачає реалістичність, стаючи атрибутом комп'ютерних технологій. Навіть друковані видання не обходяться без використання можливостей редагування фотографій за допомогою сучасних комп'ютерних програм.
Інструкція
1
На початку роботи потрібно перекачати фотографію з цифрового фотоапарата на персональний комп'ютер за допомогою будь-якого медіаменеджери. Здійснюється даний процес за допомогою додається до фотоапарата фурнітури, дроти, подключающегося в usb-порт комп'ютера і до самого фотоапарату.
2
Потім слід встановити програму для редагування фотографій. Найвідоміші програми, які виконують складне редагування і перетворення - це Photoshop і CorelDRAW. Для більш простого редагування фотографій підійде програма, яка входить в базову установку персонального комп'ютера - Мicrosoft Office Picture Manager.
3
Наступний крок - це відкриття необхідного об'єкта для редагування в програмі фоторедактора. Здійснюється дана функція просто. Курсор миші встановлюємо на ярлик фотографії та натискаємо праву кнопку. З'являється спливаючий список програм, які доступні для редагування даної фотографії. Вибираємо потрібну нам програму і клацаємо ліву кнопку миші. У відкрилася програмі шукаємо потрібну опцію.
4
Можливості редагування фотографій практично безмежні. Можна міняти будь-які властивості фотографій. Це стосується формату, розміру, ваги фото. Саме зображення на фото можна повертати, перевертати, регулювати його яскравість, контраст, виконувати обрізку і часткове видалення об'єктів з фотографії. А також робити зображення чорно-білим або монохромним, застосовувати спецефекти, кліпарт, об'єднувати з іншими фотографія (колаж), виконувати різноманітні види художнього редагування і перетворення.
Корисна порада
Фотографію можна змінити до невпізнання. Чим складніше вид редагування фотографій, тим більше спеціальних знань і часу воно зажадає.