Як побудувати котедж.

Будівництво котеджів в нашій країні не тільки здобуває все більшу популярність, а й отримує державну підтримку. В даний час будівництво заміського будинку - це не розкіш, а рішення житлового питання для багатьох з нас.
Інструкція
1
В питанні придбання землі під будівництво існують різні програми місцевого та державного рівня. Особливо це відноситься до окремих категорій громадян, таким як багатодітні сім'ї, працівники бюджетної сфери та молодь. Тому, перш ніж купувати землю під будівництво, дізнайтеся у місцевих органах влади про можливість участі в пільгових програмах.
2
Для того щоб почати будівництво котеджу, необхідно отримати дозвіл на будівництво в місцевій архітектурі. І перш ніж це зробити, необхідно визначитися з вибором проекту заміського будинку. Або хоча б мати загальні уявлення про те, яких розмірів він буде, скільки буде поверхів, чи будуть у дворі інші будівлі.
3
Починаючи будівництво, бажано мати на руках детальний технічний проект споруди, особливо, якщо в даному питанні немає досвіду. Інакше є великий ризик порушити будівельні та санітарно-гігієнічні норми. А це спричинить проблеми і труднощі в процесі експлуатації готової споруди і додаткові матеріальні вкладення в їх виправлення.
4
Якщо будівництво котеджу планується здійснювати за участю підрядників або будівельної фірми, то слід врегулювати і детально прописати в договорі всі питання гарантій і оплати. Ніколи не слід вносити більшу суму грошей в якості передоплати. Краще оплачувати роботу частинами після її виконання.
5
Якщо будівництво котеджу здійснюється своїми руками, то забудовник повинен висувати вимоги до самого себе. В першу чергу, це досконале знання будівельно-технічних питань та наявність будь-яких практики.
6
Вибір будівельного матеріалу залежить виключно від забудовника, тому краще бути добре обізнаним в даному питанні.
7
І, нарешті, заміський будинок можна переводити в житловий навіть при наявності однієї коробки з дверима і вікнами.
Зверніть увагу
На ринку приватного будівництва присутня здорова конкуренція. Тому, можна сподіватися на адекватні ціни і хороша якість будівельної продукції.