Як закріпити трос.

Поїздка на машині завжди сповнена несподіванок. Так уже влаштований світ, що неприємності підстерігають водіїв під час руху ледь кожну мить. Завбачливий автомобіліст тим і відрізняється від безтурботного наїзника, що постійно має в запасі все, що може знадобитися в дорозі. Одним з таких предметів є буксирувальний трос , без якого, в разі серйозної поломки машини, не добратися додому або до найближчої станції автосервісу.
Вам знадобиться
  • - буксирувальний трос.
Інструкція
1
Далеко від автомагістралей федерального значення доставити несправний автомобіль на станцію автосервісу за допомогою евакуатора навряд чи в кого вийде. У російській глибинці з подібними послугами справи йдуть не кращим чином. Отже єдиним варіантом виходу з положення, в цих місцях стає буксирування машини за допомогою трос а.
2
Кожний транспортний засіб в обов'язковому порядку обладнується буксирними гаками (вантажні машини) або скобами (легкові автомобілі). На легкових машинах вітчизняного виробництва буксирні скоби приварені до лонжеронів з правого боку, спереду і ззаду. Найчастіше скоби розташовуються за бамперами і закриваються декоративними щитками.
3
Знявши з бампера щиток, на скобу зверху необхідно надіти гак буксирувального трос а із засувкою, яка надалі запобіжить мимовільне падіння трос а в момент його ослаблення під час надання техдопомоги буксируються автомобілем.
Зверніть увагу
Вирушати в дорогу можна тільки після надійного кріплення троса до буксирним скобам обох автомобілів. При цьому слід дотримуватися граничної обережності.