Як монтувати диски.

Під час руху на автомобілі водієві слід уникати проїзду на високій швидкості по правому краю проїжджої частини впритул до узбіччя. За законами фізики весь дрібний сміття з проїжджої частини, серед якого можуть знаходитися цвяхи та інші гострі предмети, переміщається саме в сторону узбіччя. Проїзд за вказаним місцем може спричинити прокол шини колеса.
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - «балонний» ключ,
  • - монтування - 2 шт.,
  • - молоток.
Інструкція
1
Під час далеких подорожей, наприклад, по сибірських регіонах, де щільність населення тож незначна, а про достаток шиномонтажних майстерень і говорити нічого, велика ймовірність того, що, пробивши одне колесо і не встигнувши доїхати до станції автосервісу, ви проколіть інше. Дві проколоті шини - це вже перебір, і для подальшого продовження шляху мінімум один диск необхідно монтувати.
2
Щоб зняти проколоту шину з колісного диска, від краю його бортів за допомогою монтировок відокремте спочатку один, а потім і другий внутрішній обід покришки.
3
Далі, надавав ногою на покришку на діаметрально протилежному боці колеса всередину шини заведіть обидві монтування, за допомогою яких край покришки поміщається над зовнішньою частиною диска. Утримуючи однією монтуванням покришку, іншу переставте трохи далі від неї. Край шини знову «вивертається» на диск. І так крок за кроком доти, поки одна сторона покришки повністю не виявиться зовні диска колеса.
4
Після ліквідації проколу колеса покришку надіньте за допомогою монтировок на диск. В даному випадку найбільш складною є фінальна частина зазначеного процесу, коли залишається надіти незначну частину покришки. Монтировку підсунути під неї вже неможливо. Тоді шина осаджується на диск обережними ударами молотка по її внутрішньому ободу.
5
Коли колесо змонтовано наступає відповідальний момент, пов'язаний з його накачуванням. Якщо якийсь край шини не прилягає повністю до диску, ні в якому разі не намагайтеся його поправити. Спочатку стравити повітря, а потім виправляйте розміщення покришки.
6
Під час установки домкрата необхідно вжити заходів проти довільного переміщення машини, підклавши під колеса автомобіля упори.