Як перевірити витік струму на автомобілі. наявність струму в проводці авто визначити.

Як правило, подібне питання виникає в холодну пору року в морозну погоду, коли з незрозумілої причини акумулятор за ніч істотно розряджається, і ранковий запуск двигуна значно утруднений. Причиною цього може стати несанкціонований витік струму в бортовій мережі автомобіля.
Вам знадобиться
  • Амперметр
Інструкція
1
Сучасний автовласник бажає мати у своєму розпорядженні не тільки банальне засіб пересування, але також і офіс на колесах або мініконцертний зал. Виникнення таких потреб спричинило численні розробки в сфері електротехнічних пристроїв.
2
Оснащення автомобілів складним електронним обладнанням вимагає підвищеної витрати електроенергії. А безграмотне підключення енергоспоживачів в бортову мережу машини часто призводить до несанкціонованих витокам струму , які інтенсивно розряджають акумулятор.
3
Щоб перевірити витрату електроенергії в режимі «спокою», коли в машині вимкнені всі споживачі і ключ витягнутий із замка запалювання, з акумулятора знімається будь кабель. Між клемою батареї і кабелем автомобіля послідовно включається амперметр.
4
За показниками приладу визначається рівень проходження струму по ланцюгу. Якщо на шкалі амперметра висвічуються дані в межах до 70 міліампер, то це в межах норми. Будь-яке перевищення даного параметра вказує на несанкціонований відбір електроенергії.
5
Щоб виявити ланцюг, по якій відбувається витік струму , з блоку запобіжників почергово витягуються плавкі вставки, спостерігаючи при цьому за змінами показань амперметра.