Як очистити тканину. Як очистити плями від трави.

Влітку на одязі з'являються специфічні плями, з якими досить важко впоратися, особливо, якщо мова йде про дітей. Щоб не зіпсувати тканина соком свіжих ягід або трави назавжди, до знищення плям потрібно приступати негайно. Чим свіжа пляма, тим більше шансів, що воно не залишить на тканині слідів.
Вам знадобиться
  • Сольовий розчин, горілка, окріп, плямовивідник Vanish, пральний порошок
Інструкція
1
Перед тим, як шукати відповідь на питання, чим очистити тканина , необхідно розібратися з природою походження плями і самим типом тканини. Окремі речі не можна прати в гарячій воді або вибілювати, дізнатися дану інформацію допоможуть спеціальні значки для прання, пришиті на ярличку всередині виробу. З орієнтиром на ці дані і потрібно підбирати засоби для очищення.
2
Щоб очистити тканина з плямами від фруктів і ягід, а також їх соку, необхідно підставити забруднену ділянку під струмінь окропу. Такий спосіб дозволяє знищити свіжі плями навіть на білих речах, в тому числі від практично не виводяться соків полуниці та вишні. Після того, як пляма змито, річ стирається звичайним порошком, для білого можна додатково використовувати відбілювач.
3
Щоб очистити від одягу плями від трави, буде потрібно горілка або розчин кухонної солі, розведений в пропорціях чайної ложки на половину склянки води. Білій тканина ю, намоченою в одному чи іншому складі, пляма протирається доти, поки не зникне. Застарілі плями трави можна замочити з порошком Vanish, але гарантії, що вони відперуться, немає.
4
Якщо пляма категорично не виводиться з дитячого одягу, то врятувати річ може звичайна аплікація. Така річ буде виглядати зовсім інакше і послужить ще якийсь час.
Корисна порада
Намагаючись відтерти пляму будь-якого походження, особливо акуратним потрібно бути з кольоровими тканинами. Інакше при надмірному старанності можна вивести не тільки пляма, але і всю фарбу з очищуваного ділянки. Тому починати втирати будь-який засіб для виведення плям необхідно з тильної частини виробу, на самому непомітному шві.