Як перезаписати з диска.

Кожен користувач може перенести інформацію, записану на диску, на будь-який інший носій. Для виконання подібних дій непотрібно володіти специфічними знаннями в роботі комп'ютера, всі дії виконуються досить просто і без особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, CD/DVD привід.
Інструкція
1
Вставте в дисковод диск, з якого ви плануєте перезаписати інформацію, після чого, дочекайтеся його визначення системою. Як тільки носій буде готовий до роботи, на екрані з'явиться меню автозапуску, в якому вам необхідно вибрати параметр «Відкрити»/«Відкрити для перегляду файлів».
2
Якщо функція автозавантаження вимкнена, ви можете перейти до вмісту диска наступним чином. Відкрийте папку «Мій комп'ютер». Тут ви побачите іконку активного приводу. Клікніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть опцію «Відкрити». Ви опинитеся в кореневій папці диска . Після того, як вміст носія стане доступним для вас, ви зможете виконати його копіювання.
3
Створіть на комп'ютері порожню папку. Виділіть всі файли в кореневій папці диска , після чого, перетягніть їх у створений вами каталог. Залежно від обсягу копійованих файлів, їх передача може зайняти від декількох секунд до декількох хвилин. Ви також можете скопіювати вміст диска іншим чином.
4
Виділіть всі файли і натисніть правою кнопкою мишки на будь-якому з них. Виберіть пункт «Копіювати» (поєднання клавіш «Ctrl + C»). Відкрийте створену вами раніше папку і клікніть в ній правою кнопкою мишки. Далі вам потрібно вибрати параметр «Вставити» (поєднання клавіш «Ctrl + V»).
5
Після того, як вміст диска буде скопійовано в створену папку, ви можете перезаписати його на будь-який знімний носій. Зверніть увагу на той момент, що обсяг носія має дорівнювати (або перевищувати) обсягом записуваних файлів. Щоб подивитися вага всіх документів, виділіть їх і натисніть правою кнопкою миші на будь-якому файлі. Відкрийте пункт «Властивості». Тут ви зможете побачити загальний обсяг документів. Інформація може бути записана як на компакт-диск, так і на флеш-карту.