Як налаштувати розкладку клавіатури. Як змінить настройки клавіатури.

У кожного користувача ПК існує можливість персональної настройки розкладки клавіатури . Зробити це можна за допомогою відповідного інтерфейсу. Також на сьогоднішній день існують спеціалізовані програми, які автоматично активують потрібну розкладку.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Всього існує два варіанти перемикання розкладки клавіатури , які можуть бути обрані користувачем. Кожен з варіантів передбачає натискання певного сполучення клавіш, після якого, системою встановлюється замінний мову введення. Розглянемо способи настройки розкладки клавіатури .
2
Звернувши увагу на системний трей, ви побачите на ньому символьне скорочення «RU» або «EN». Також замість символів в треї може перебувати іконка російського, або ж американського прапора. Дана область відображає поточну розкладку клавіатури . Щоб налаштувати параметри її перемикання, вам потрібно клікнути по мовної області правою кнопкою мишки і перейти в розділ «Параметри».
3
Далі вам потрібно натиснути на кнопку «Параметри клавіатури ». У вікні, задайте потрібні налаштування розкладки і збережіть зміни. Тепер перемикання мови здійснюватиметься по позначених вами клавішах («Ctrl + Shift», або ж «Alt + Shift»). Ви також можете налаштувати автоматичну зміну розкладки, для цього вам знадобиться додаткове програмне забезпечення.
4
Підключіть комп'ютер до інтернету і відкрийте сторінку будь-якого пошукового сервісу. Через інтерфейс пошуковика вам потрібно знайти сайт, який дозволяє завантажити програму Punto Switcher. Саме ця програма надалі буде здійснювати автоматичну зміну розкладки. Після того, як додаток буде скачано, проскануйте його на наявність вірусів. Якщо інсталятор не заражений, встановіть програму на свій комп'ютер.
5
Щойно Punto Switcher буде інстальований на ПК, виконайте через меню «Пуск» перезавантаження роботи системи. Після того, як комп'ютер буде готовий до роботи, встановлений додаток буде поміщено в автозавантаження. При кожному включенні ПК програма автоматично буде активуватися. Введіть англійське слово в російській розкладці (і навпаки) - воно зміниться в належний стан.
Зверніть увагу
Як здійснюється налаштувала клавіатури? Які є способи для перемикання розкладки клавіатури? Перемикання розкладки можна здійснювати за допомогою клавіатури або миші. Щоб вибрати клавіатурну комбінацію, відкрийте діалогове вікно Додаткові параметри клав натури (Пуск »Налаштування * Панель управління * Мова і регіональні стандарти> Мови> Детальніше * Параметри клавіатури).
Корисна порада
Налаштування режимів роботи клавіатури здійснюється в двох різних діалогових вікнах. Для базових налаштувань служить діалогове вікно Властивості: Клавіатура. Для зміни мовних налаштувань клавіатури використовується діалогове вікно Мови і клавіатури. Крім того, Кілька розкладок можуть використовуватися і для однієї мови. Так, наприклад, в різних країнах, де жителі говорять французькою мовою, прийняті різні угоди щодо розташування на клавіатурі букв французького алфавіту.