Як зробити статус у стовпчик.

Деякі користувачі соціальної мережі "В контакте" помічали, що статус може бути написаний звично, тобто в строчку, а може і в стовпчик. Написання статус а дещо незвичним способом можливо завдяки зміні вихідного коду сторінки. Однак написати статус подібним чином можна тільки лише в браузері "Opera".
Інструкція
1
Спочатку необхідно зайти на свою сторінку сайту "В контакті", потім натиснути праву кнопку миші і вибрати графу під назвою "Початковий текст" ("Вихідний код").
2
Далі потрібно натиснути на вкладку "Правка", потім "Знайти" (або просто натисніть клавіші Ctrl + F). Після цього ви повинні побачити вікно, що з'явилося "Пошук", в яке необхідно вписати наступний текст:.
3
Браузер повинен виділити те, що йому було задано знайти. Видаляйте це і замінюйте на. Потім натисніть на "Застосувати зміни".
4
По завершенні цих операцій поверніться безпосередньо до графі вашого статус а і почніть її редагувати. Вписуйте бажаний текст через "Enter", тоді він буде виглядати у вигляді стовпчик а. Для збереження результату клікніть в будь-якому місці на екрані.