Як зробити центральний замок.

На багато сучасних автомобілів встановлюють таке корисний пристрій, як центральний замок . Він користується великою популярністю, тому що значно полегшується життя водієві. Встановити центральний замок можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - 4 активатора (один п'ятипровідна і 3 двопровідних - можна взяти 2 посилених, на задні двері)
  • - 2 реле на 40А з проводами, що мають колодки.
  • - 2 конденсатора на 1000 мкФ х 25В і 2 резистора по 4.7 кОм
  • - різнокольорові дроти, перетином 1 кв.мм.
Інструкція
1
Підключення виробляємо за схемою. Резистори і конденсатори необхідно спаяти разом і обов'язково заізолювати. Для цієї мети добре підходить изолента або термокембрікамі. Ізоляція повинна бути виконана ще до установки на автомобіль резисторів і конденсаторів. П'ятипровідна активатор встановлюємо на водійські двері, а двопровідні - встановлюємо на всі інші двері. Обов'язково потрібно зайнятися підгонкою активаторів. Для кожного автомобіля активатори підганяються за місцем індивідуально. Кріпляться вони таким чином, щоб не відбувалося переміщення тяги замків. Всі механізми обов'язково потрібно змастити рідким мастилом. Краще всього використовувати при цьому силіконову змазку.
2
Кожен замок необхідно перевірити і відрегулювати. Все має працювати чітко. Після установки потрібно перевірити роботу кожного замка. Для цієї мети необхідно використовувати невеликий 12-вольта акумулятор. Однак є одна проблема, яка полягає в тому, що закрити замки передніх дверей можна тільки при закритих інших дверях.
3
Після того, як підключення завершено, потрібно перевірити, закриваються чи замки синхронно. Досить часто дроти просто плутають. Якщо на автомобіль встановлена сигналізація з дистанційним управлінням, то замки повинні відкриватися з цього брелка. Якщо сигналізація відсутня, то двері будуть відкриватися тільки з ключа. Встановлювати центральний замок найкраще під час установки сигналізації.