Як повернути депозит.

З введенням в нашій країні системи страхування вкладів, питання про те, як повернути депозит , вирішується відповідно Федеральним законом «Про страхування вкладів фізичних осіб в банках Російської Федерації».
Інструкція
1
Перш за все, переконайтеся, що ваш випадок є страховим. До числа таких закон відносить: - відгук (анулювання) у банку ліцензії Банку Росії по здійснення банківських опе6рацій; - введення Банком Росії мораторію на задоволення вимог кредиторів банку.
2
Зверніться до державну корпорацію «Агентство по страхуванню внесків» або банк-агент, якщо такий залучений до виплат страхового відшкодування за вкладами. Законом встановлені строки звернення вкладників за поверненням депозит а: - до дня завершення процедури банкрутства; - до дня закінчення дії мораторію на здійснення банківських операцій.
3
Для звернення в Агентство по страхуванню внесків або банк-агент подайте заяву за формою, встановленою Агентством, і документ, що засвідчує особу. Бланк заяви можна завантажити на сайті Агентства за адресою: http://www.asv.org.ru/.
4
Вкажіть в заяві спосіб отримання грошових коштів: готівкою або шляхом переведення на банківський рахунок. Не забувайте, що сума страхового відшкодування обмежена 700 тисячами рублей.В протягом 3 днів, але не раніше 14 днів після настання страхового випадку, Агентство або банк-агент проводять виплати за заявами вкладників.