Як підключати саб.

Підключення сабвуфера до комп'ютера є досить простою операцією. Провід-перехідник підключається до відповідного роз'єму, після чого, виконується настройка системи. Саме настройка пристрою після його підключення є найбільш складним завданням.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, сабвуфер.
Інструкція
1
За передачу звуку на комп'ютері відповідає такий виріб, як звукова карта. Вона оснащується серією роз'ємів, до яких можуть бути підключені різні пристрої (колонки, мікрофон, сабвуфер, акустична система і т.д.). Дані роз'єми ви можете побачити на задній панелі комп'ютера. У кожного гнізда свій колір. Це робить підключення пристроїв найбільш зручним (якщо ви звернете увагу, штекер пристрою, що підключається також володіє певним кольором).
2
Щоб підключити саб до персонального комп'ютера, вам потрібно поступити таким чином. Увімкніть сабвуфер в розетку, після чого, перемкніть вимикач пристрою в положення «ON». Тепер вам необхідно підключити до сабвуферу все колонки, які йдуть в комплекті. Після підключення колонок вам потрібно виконати всього одну дію - вставити штекер сабвуфера (вихід) в гніздо на звуковий карті, яке буде відповідати кольору штекера. Якщо відповідного за кольором гнізда не буде, підключіть штекер в будь-який інший роз'єм на карті.
3
Після того, як вихід сабвуфера буде підключений до гнізда на звуковій карті, операційною системою автоматично буде виведено діалогове вікно (агент звукової карти). В даному вікні ви побачите наступні варіанти підключення: «Вихід на бічні динаміки», «Вихід на центральний канал/сабвуфер», «Вихід на тилові динаміки», «Лінійний вихід», «Навушники», «Мікрофонний вхід», а також «Лінійний вхід ». Поставте прапорець навпроти параметра «Вихід на центральний канал/сабвуфер» і збережіть зміни. Таким чином, ви зможете підключити сабвуфер до свого комп'ютера, правильно налаштувавши його.