Як стригти віскі.

Прикрашати, стригти, робити зачіски - складне завдання. Виходить це не у всіх. Тільки по-справжньому закоханим в стихію волосся, локонів, форм і хвиль вдається цей творчий процес. Кожен майстер вносить в зачіску своє особисте бачення, створює уявний образ.
Інструкція
1
Окантовка скронь - відповідальний етап, що вимагає акуратності і уважності. Віскі роблять прямими, косими, трикутними, до мочки вух, на середині вуха. Вибір довжини скронь і їх форми часом викликають труднощі у новачків, до того ж необхідно зробити їх симетричними, однакової величини, довжини і обсягів.
2
Для виконання стрижки в домашніх умовах потрібно мати простий набір інструментів: гребінець, ножиці, бритва і затискачі. При виконанні універсальної короткої жіночої стрижки змочіть чисте волосся. Від чола до потиличної частини по центру голови відчісуйте вертикальним проділом ділянку волосся. Заколіть за допомогою затиску.
3
Частину на скронях розчешіть вниз. Довжина волосся скроневих пасом повинна бути такою ж, як і тім'яних. Тримайте цю пасмо строго вертикально і ножицями зріжте волосся, придавивши ребром долоні до шкіри, щоб волосся не вислизали з полотен ножиць при зрізі.
4
Для виконання класичної чоловічої стрижки, змочіть волосся і розділіть їх на зони. Почніть з правої скроневої зони. Діагональним проділом виділіть пасмо, паралельно крайової лінії росту волосся. Відчісуйте на обличчя і зріжте кут скроні до обличчя. Відчісуйте вниз і виконайте окантовку скроні. Скроню повинен бути прямим.
5
Горизонтальним проділом виділіть пасмо волосся на скроні, відтягніть під прямим кутом і стригите прямим зрізом. Виділяючи пасмо за пасмом горизонтальними проділами, стрижіть волосся скроневих зон спочатку з правої, а потім з лівого боку.
6
Щоб підголити волосся нижче лінії окантовки, злегка натягніть шкіру клієнта по ходу бритви. Уважно стежте за кутом нахилу бритви, щоб не поранити шкіру клієнта. Руху бритви повинні бути легкими, без зусиль, строго зверху вниз з подрезом.