Як відновити блокнот.

Блокнот - це простий текстовий редактор Windows, посилання на запуск якого поміщена в головне меню на кнопці «Пуск». Основна цінність Блокнот а в тому, що текст в ньому не містить жодних прихованих кодів форматування, що вставляються більш просунутими редакторами (наприклад, Word). Набравши текст в Блокнот е, скопіювавши його і вставивши, наприклад, в веб-форму, ви можете бути впевнені, що не перенесли крім тексту ще й приховані теги форматування.
Інструкція
1
Якщо ви не знайшли на звичному місці (розділ «Програми», підрозділ «Стандартні») посилання на запуск блокнота, то її можна створити тут заново. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, ви можете відкрити Провідник (поєднання клавіш CTRL + E), перейти в папку system32, яка зберігається в папці windows і знайти там виконуваний файл Блокнот а - notepad.exe. Потім вам потрібно перетягнути його правою кнопкою миші на колишнє місце розміщення посилання на запуск. Тобто, спочатку перетягніть його на кнопку «Пуск», потримайте, не відпускаючи кнопки, поки розкриється меню, потім дотягнути до розділу «Програми», теж зачекайте розкриття, перемістіть далі в підрозділ «Стандартні» і там відпустіть кнопку. Провідник поцікавиться, що треба зробити - створити копію, перемістити файл сюди або створити ярлик. Виберіть «Створити ярлик», а потім клацніть правою кнопкою створений пункт з ім'ям notepad і перейменуйте в « Блокнот ».
2
Якщо ж справа не у відсутності посилання, а в тому, що Блокнот не відкривається при виборі відповідного пункту в меню, то справа трохи складніше. Мабуть, виконуваний файл пошкоджений і його потрібно замінити. Ви можете пошукати цей файл на диску встановлення операційної системи або в інтернеті і замінити новим варіантом зіпсований. Він зберігається в системній папці Windows, в Фолдер system32.
3
Є й альтернативний варіант - замість зіпсованого Блокнот а встановити аналогічний додаток іншого виробника. Таких текстових редакторів, які зберігали переваги Блокнот а, але надають додаткові можливості, можна знайти чимало в мережі. Наприклад, якщо ви встановите в комп'ютер програму з назвою NoteTab, то вона сама проробить всі необхідні операції для заміни собою Блокнот а, якщо ви оберете в розділі Help пункт Replace MS Notepad.