Як утеплити акумулятор.

Щільність електроліту, залитого в акумулятор , знаходиться в прямій залежності від температури. Чим нижче ступінь його нагрівання, тим нижче щільність електроліту. І чим нижче вказаний параметр, тим нижче ємність акумулятор ной батареї. Отже, зниження теплових втрат електроліту допомагає зберегти енергію заряду батареї стартера.
Вам знадобиться
  • - пінополіуретан - 1 балон
Інструкція
1
Запуск двигуна в зимовий морозний ранок набагато легше здійснити, якщо акумулятор ную батарею на ніч зняти з автомобіля і помістити в теплому приміщенні. У тих випадках, коли подібна захід не робилася власником, і він залишив акумулятор ночувати в машині, а вранці стартеру не вистачило енергії для успішного запуску двигуна, досить зняти батарею з машини і занурити її в ємність з гарячою водою . Уже через годину, здавалося б, гранично розряджений акумулятор зуміє виділити стартеру стільки енергії, що він буде обертати коленвал двигуна з несамовитою силою.
2
Перераховані факти наштовхують на думку, що для успішної експлуатації в зимовий час питанню утеплення акумулятор ной батареї слід приділити набагато більше уваги, ніж це прийнято вважати.
3
Кращим варіантом по теплоізоляції зазначеного енергоблоку, буде покриття стінок акумулятор ного гнізда поліуретанової піною, яка продається в будівельних магазинах в аерозольній упаковці. Під час нанесення піни на днище і стінки ніші, призначеної для АКБ, необхідно мати на увазі, що при застиганні обсяг завданого хімічної речовини збільшується триразово.
4
Через приблизно двох годин часу надлишки застиглого пінополіуретану обрізаються ножем, після чого акумулятор займає своє штатне місце, і зверху він закривається кришкою, виготовленої з пінопласту. Створення подібної «шуби» допоможе зберегти електроліт в акумулятор ной батареї в теплому стані протягом 8-10 годин. Що дозволить запускати двигун автомобіля, не звертаючи уваги на температуру навколишнього повітря.