Як замінити датчик швидкості.

Коли під час руху в автомобілі на приладовому щитку коливається стрілка спідометра, і швидкість пересування неможливо точно визначити, то відповідальність за подібне «поведінка» приладу лежить, як показала практика, в більшості випадків на несправному датчику швидкості.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 17 мм;
  • - новий датчик швидкості.
Інструкція
1
Вихід з ладу різних електротехнічних пристроїв в електрообладнанні автомобіля є аж ніяк не рідкістю, і датчик швидкості НЕ буде винятком. Він також схильний поломці, як і всі інші електронні пристрої.
2
Напевно, багато хто погодиться, що управління автомобілем з несправним спідометром - досить проблематичне заняття. А зважаючи на кількість камер прихованого спостереження за дорожнім рухом і розміри сучасних штрафних санкцій, ще й вельми руйнівно.
3
Для здійснення майбутнього ремонту необхідно відвідати автомагазин і придбати новий датчик. Потім підняти капот автомобіля і відшукати місце установки вказаного пристрою, яке розташоване в задній кришці коробки передач.
4
Від датчика від'єднується електричний роз'єм методом стиснення пальцями фіксаторів і, переміщаючи колодку вгору.
5
Після чого треба викрутити несправний датчик, і на його місце вкрутити нову деталь.
6
Витративши в цілому всього кілька хвилин особистого часу можна продовжувати рух в звичайному режимі.
У більшості випадків заміна різних датчиків ВАЗ 2110 не вимагає спеціального обладнання та професійних навичок. Процес заміни більшості датчиків є досить простою процедурою і цілком може бути проведений автовласником своїми руками.
Вам знадобиться
  • - ключ на 22;
  • - ключ на 21;
  • - ключ на 13;
  • - тестер.
Інструкція
1
Заміна датчика швидкості ВАЗ 2110Отсоедініте електричний роз'єм на датчику. Для цього необхідно злегка стиснути металеві «вушка». Відкрутіть датчик, повертаючи його проти годинникової стрілки. Якщо не вдається зробити це руками - скористайтеся ключем на 21. Візьміть новий датчик швидкості і встановіть його на привод. Установку слід виробляти в зворотній послідовності.
2
Замінено датчик недостатнього рівня масла в двигуні ВАЗ 2110Для того щоб зробити дану заміну, потрібно від'єднати провід від датчика і відвернути болт кріплення за допомогою ключа на 21. Злегка розгойдуючи датчик, виведіть його з гнізда в блоці циліндрів. Слід робити це дуже акуратно, щоб не пошкодити поплавок. Ущільните корпус датчика алюмінієвим кільцем. Поставте новий датчик.
3
Заміна датчика детонації ВАЗ 2110Одноконтактний датчик детонації знаходиться у верхній частині блоку циліндрів, двоконтактний - на шпильці. Для зняття одноконтактний датчика необхідно від'єднати електричний роз'єм і відкрутити датчик за допомогою ключа на 22. Після цього датчик можна снять.Для зняття двоконтактний датчика запалювання при включеному запалюванні роз'єднаєте провід з клемою «мінус» акумуляторної батареї і від'єднайте датчик від колодки з проводами. Відкрутіть гайку кріплення датчика за допомогою ключа на 13, зніміть шайбу. Від'єднайте датчик від шпількі.Проверьте датчик. Для цього приєднайте його контакт до корпусу тестера. Візьміть оправу, зроблену з м'якого металу. Виміряйте імпульс напруги, постукуючи оправою по різьбової частини датчика детонації. Слід врахувати, що у датчика детонації, що знаходиться в робочому стані, імпульс напруги повинен змінюватися в межах від 40 до 200 мВ, залежно від інтенсивності ударів. При необхідності замініть датчик. Установка датчика повинна проводитися в зворотному порядку.
4
Заміна датчика концентрації кисню ВАЗ 2110Для заміни лямбда-зонда необхідно від'єднати провід від клеми «мінус» акумуляторної батареї. Відіжміть пластмасову засувку і від'єднайте колодку датчика від джгута проводів. Відкрутіть датчик від приймальної труби. Візьміть новий датчик і зробіть його установку в зворотній послідовності.