Як в'язати чоловічу шапку спицями. мужскfz ifgrf спицями.

В'язати чоловічу шапку спицями досить просто, так як самі ходові моделі мають просту форму і малюнок. Ваше завдання - виконати роботу якомога акуратніше, адже головний убір буде кидатися в очі і тому повинен виглядати бездоганно. Добре виглядає на хлопчиках і чоловіках різного віку коротка шапка без одвороту, пов'язана простий гумкою. Для цієї моделі вам знадобиться всього один 100-грамовий моток вовняної пряжі.
Вам знадобиться
  • - Дві спиці №3
  • - Пряжа
  • - Кравецький метр
  • - Голка для зшивання деталі
  • - Гачок
Інструкція
1
Розрахуйте потрібну кількість петель для в'язання чоловічий шапки. Найпростіше зробити це, зв'язавши квадрат полотна 10 на 10 сантиметрів. Обмірте кравецьким метром окружність голови (по лінії верхньої половини чола) і пріліжіте до сантиметровим розподілам зразок в'язання. Як приклад візьмемо щільність в 33 ряду і 28 петель. В цьому випадку вам потрібно взяти спиці №3 і набрати на них 142 петель.
2
Починайте в'язати головний убір гумкою 2х2 (дві лицьові і дві виворітні петлі) і зробіть в'язане полотно 14 см у висоту (можна відкоригувати розмір, якщо майбутній власник в'язаній шапки приміряє незакінчену роботу).
3
Далі починайте збавляти петлі в такій послідовності: в черговому особовому ряду необхідно чергувати дві лицьові петлі з двома виворітними, пров'язати спільно. Ряд повинен закінчитися лицьовими петлями, а полотно зменшитися всього на 35 петель (142-35 = 107).
4
Продовжуйте роботу, кілька видозмінивши узор резинки: дві виворітні петлі і одна лицьова тепер чергуються протягом усього цього ряду. Закінчиться він парою виворітних петельок. Зробіть 5 рядів такий гумкою.
5
На шостому ряду знову слід скорочення петель. В'яжіть лицьову; потім пров'язуються спільно дві петлі теж лицьовій; знову лицьова і т.д. Після закінчення ряду гумка перетвориться в лицьову гладь. До цього моменту в нашому прикладі на спицях залишиться 72 петлі. Виконайте 3 ряди панчішної в'язкою.
6
Потім в'язати шапку потрібно, поступово скорочуючи полотно для плавного заокруглення вироби. Чергування в робочих лавах виглядатимуть таким чином: - 3 лицьові, дві петлі пров'язуються спільно лицьовій і знову лицьова; - 3 ряди панчішної в'язкою; - 2 лицьові, 2 разом лицьовою і 2 лицьові; - провязать 3 ряди панчішної в'язкою; - 3 «панчішних »ряду; на спицях залишилося 44 петлі; - чергуються лицьова петля з двома наступними лицьовими, Провязав спільно;
7
довязивайте вершинку головного убору: виконайте один виворітний ряд, і далі пров'язуйте разом кожну пару петель. Ви навчилися в'язати чоловічу шапку спицями. Залишилося тільки нанизати залишилися відкриті петлі на недовгу нитку того ж кольору, яким виконувалося все виріб. Якомога міцніше стягніть верхівку шапки і за допомогою гачка протягнете вільний «хвостик» на виворіт речі. Деталь покладіть лицьовою стороною вниз і акуратно виконайте з'єднувальний шов.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y_fzYFq7wU8
Теплу і красиву шапку для коханого чоловіка зможе зв'язати навіть починаюча рукодільниця. Вона підійде як до спортивного костюму так і до модної куртці.
Вам знадобиться
  • - пряжа "Мондиал Делікат Бебі" (100% меринос) оливкового, сірого або темно синього кольору - 50г/215м
  • - пряжа "Мондиал Делікат Бебі" (100% меринос) білого, чорного або іншого контрастного кольору - 50г/215м
  • - кругові спиці № 4
Інструкція
1
Зв'яжіть зразок лицьовими петлями. Щільність в'язання повинна скласти 20 петель на 10 см.
2
Наберіть на спиці 96 петель. Замкніть роботу в коло. Простягніть нитку-маячок, щоб бачити початок ряду. В'яжіть 6 см гумкою 2 * 2.
3
Далі, з початку ряду в'яжіть контрастними нитками лицьовій гладдю 2 ряди. Потім, основним кольором лицьової гладдю 2 ряди. І так поперемінно в'яжіть смужки 6,5 см.
4
Для убавкі роботи, розділіть загальне число петель на 4. Пров'язуйте 2 петлі разом і протягуйте через третю на кордоні поділу. Через останні 8 петель простягніть нитку по колу по ходу в'язки. Затягніть і закріпіть зсередини кінець нитки.
Зверніть увагу
Прати виріб з такої пряжі краще в теплій, а не в гарячій воді. У гарячій воді виріб може сісти.
Корисна порада
Нитки, до складу яких входить шерсть "100% меринос», не колються при носінні.