Як збільшити швидкість друку. Яка у мене швидкість друку.

Найвища швидкість друку на клавіатурі у тих людей, які працюють усіма десятьма пальцями і не дивляться на клавіатуру, т.к. просто не встигають цього робити. Ці люди не вундеркінди і не машиністи, просто мають великий досвід практики. При бажанні високій швидкості друку може досягти кожен.
Інструкція
1
Навчитися друкувати усіма десятьма пальцями, не дивлячись на клавіатуру, вам допоможе будь-яка програма, так званий клавіатурний тренажер. Найбільш поширені - "Соло на клавіатурі" і Typing reflex. Тільки "Соло" потрібно купувати, а Typing reflex можна завантажити абсолютно безкоштовно. Та й попроще буде остання, без складних, хитромудрих текстів, без зайвих цитат, які в принципі не потрібні для збільшення швидкості набору. Щоб насправді досягти результату, потрібно не тільки купити або скачати програму, але і регулярно тренуватися. Тільки так можна навчитися швидко друкувати.
2
Коли перший етап пройдено, можна перейти до другого. Отриманий навик необхідно закріпити. Це можна зробити, активно спілкуючись в асі, в чатах, на форумах, або завести свій щоденник, куди кожен день набирати не менше сторінки тексту. Але якщо в свій щоденник ви можете писати з будь швидкість ю, то в інтерактивному спілкуванні вам доведеться підлаштовуватися під співрозмовника, що призводить до збільшення швидкості друку. Хоча на цьому етапі швидкість не так важлива. Завдання цього етапу полягає в тому, щоб ви відчули себе вільно під час друкування, щоб вам давався легко цей процес, щоб ви могли робити «на автоматі».
3
Тепер можна переходити до швидкості. Для початку це можуть бути тренування на коротких текстах, також спілкування в асі, в он-лайн іграх, де необхідний швидкий набір тексту. Надалі можна переходити до довгих текстів, до передруку. Швидкість набору, як правило, знижується на цифрах, символах, складних словах, довгих текстах. Щоб у вас була постійно висока швидкість друку, потрібно спочатку відпрацювати ці складні елементи, поступово в набираються тексти додавати все більше і більше символів. Якщо лінь придумувати власні тексти, то можна пограти у віртуальну гру «Клавагонкі». Завжди ж хочеться перемогти, мати кращий результат, тому ця гра - відмінний стимулятор для високої швидкості друку, причому без помилок і друкарських помилок.
Зверніть увагу
Time Speed - клавіатурний тренажер, призначений для навчання сліпому методу друку на клавіатурі. Тренажер клавіатури - це хороший спосіб збільшити швидкість набору тексту, підвищити ритмічність і розвинути моторику. Висока швидкість набору. "Мало хто народжуються сміливими; багато стають ними після тренувань і дисципліни."
Корисна порада
Швидкість друку на клавіатурі може бути будь-який, від 30 до 400 знаків в хвилин, главне забути про друкування двома пальцями, наш досвід говорить про те, що якщо пройдете курс менше 100 зн. друкувати не зможете. Якщо ви вже вмієте друкувати на комп'ютерній клавіатурі, то вас напевно цікавить: яка швидкість друку на клавіатурі є оптимальною? Давайте проведемо своєрідне тестування.