Як зробити блакитний колір.

Блакитний колір - це колір емоційності і спілкування. Такі тони справляють враження легкості, легкості, ефірного, прохолодності, спокою. Вони символізує чистоту, розум, сталість і ніжність. Колір мрій і мрій, миру, злагоди. В Індії блакитний - символ правдивості, в Бразилії - символ печалі, для китайців - один з траурних колір ів. Погляньте на небо, яке воно блакитне! Колір можна отримати за допомогою з'єднання двох двох фарб білого і синього. Змішування підійде для будь-яких фарб. Почніть з гуаші.
Вам знадобиться
  • Альбомний лист
  • Гуаш біла і синя
  • Банку з водою
  • Кисть №6
  • Палітра
Інструкція
1
Знайдіть місце для змішування фарб. Приготуйте всі матеріали на стіл і приступайте. Для отримання блакитного відтінку, візьміть білу фарбу (на кінчику пензлика). Розмішайте її на палітрі з невеликою кількістю води і додайте поступово по крапельці синьої фарби. Все ретельно перемішуйте. Пробуйте кілька мазків нанести на альбомний лист. Дайте трохи підсохнути, хвилин десять. Якщо відповідає очікуваному колір у, то фарба готова.
2
Для більш інтенсивного колір а, додайте ще трохи синього, розмішайте і спробуйте. Додавайте цю фарбу потроху, доти, поки не отримаєте відповідний вашому задуму блакитний колір. Не забувайте робити мазки на аркуші, тільки так переконайтеся, якою колір вийшов за потрібне.
Корисна порада
Змішують фарби в пропорціях 1:10, на 1 частину синьої фарби додають 10 частин білої. Якщо хочете використовувати іншу фарбу, наприклад, для фарбування стін, то змішуйте у великій ємності. Найкраще для цього підійде валик поролоновий. Для стікання зайвої фарби, візьміть спеціальний плоский лоток.В якому вільно переміщається валик тоді фарба буде лягає рівномірно.