Як видалити вбудовані ігри.

При інсталяції будь-якої операційної системи інсталяційний пакет виробляє додавання на комп'ютер користувача ряд стандартних развлекающих додатків. В їх числі і ігри , наявність яких не завжди необхідно, а часто і зовсім зайве для конкретної людини. Незважаючи на автоматичну установку ігор, непотрібні додатки завжди можна видалити після інсталяції ОС. Особливістю вбудованих ігор є їх «невидимість» для сервісу «Установка та видалення програм». Але, незважаючи на це, видалити такі ігри зовсім не складно.
Інструкція
1
Виберіть пункти меню кнопки «Пуск»: «Усі програми» - «Ігри». Наведіть курсор мишки на рядок меню з назвою ігри , яку потрібно видалити. Відкрийте контекстне меню даного пункту клацанням правої кнопки миші і виберіть режим «Властивості».
2
На екрані з'явиться діалогове вікно властивостей пункту меню, що запускає в даному випадку вбудовану гру. Відкрийте вкладку «Ярлик» в даному вікні. Внизу вікна розташовані режими роботи з ярликом, в тому числі і режим пошуку виконуваного файлу вбудованої ігри .
3
Натисніть у вкладці кнопку «Знайти об'єкт ...» для відкриття папки, яка містить файл ігри . Особливість вбудованих ігор ОС в тому, що вони складаються всього з одного виконуваного файлу. Саме його видалення і призведе до видалення самої ігри . У вікні розкритою папки файл удаляемой ігри відобразиться у вигляді виділеного об'єкта списку з ім'ям файлу.
4
Видаліть виділений виконуваний файл ігри . Для цього натисніть на клавіатурі кнопку «Delete». Система запросить підтвердження виконуваних діям. У діалоговому вікні підтвердіть операцію натисканням кнопки «Так», після чого файл буде видалений з диска.
5
Іноді операційна система не виробляє автоматичне стирання ярлика віддаленої ігри з меню кнопки «Пуск». Виконайте видалення ярлика самостійно. Для цього знову відкрийте контекстне меню пункту по назві ігри , як описано в першому кроці. Потім виберіть у ньому режим «Видалити» і підтвердіть на запит системи видалення ярлика Програми- ігри . Після чого ярлик ігри буде видалений з меню, як раніше була видалена сама гра з системи.