Як робити самому блискучі картинки. зробити картинку самому.

Святкові, блискучі і блискучі картинки , які часто використовують для прикраси блогів або як листівок, самому зробити не дуже важко. Для цього буде потрібно створити просту анімацію всього з трьох кадрів. Якщо ви будете строго слідувати інструкції, у вас все вийде.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop, а потім відкрийте вихідне зображення (Ctrl + O).
2
Розкрийте панель шарів (F7) і розблокуйте поточний шар. Для цього двічі клацніть на його іконці і натисніть "ОК" .Потім двічі скопіюйте шар (натисніть Ctrl + J або перетяните іконку на кнопку зазначену червоним колом).
3
Візьміть інструмент «Ласо» і виділіть частину зображення, якій потрібно надати блиск. Якщо фрагмент досить складний і виділити його за допомогою цього інструменту проблематично, використовуйте інструмент «Чарівна паличка». Утримуючи Shift на клавіатурі, натискайте нею на все нові й нові ділянки зображення, поки весь фрагмент НЕ буде виділений тонкою анимированной лініей.Еслі в процесі інструмент виділить зайвий ділянку, відмініть останню дію, і на верхній панелі зробіть менше числове значення параметра «Допуск».
4
Знову розкрийте панель шарів (F7). Виділіть найперший шар, а решта відключіть. Для того щоб відключити верстви, зніміть поруч з ними іконки у вигляді ока.
5
Після цього в меню «Фільтр» знайдіть підменю «Шум» та виберіть «Додати шум». Відкриється вікно дозволяє відрегулювати силу ефекту. Як правило, значення має бути в межах 8-12 пікселів, залежно від якості та розміру фотографії. Переконайтеся, що відзначений пункт «Рівномірний» і застосуєте ефект («ОК»).
6
Потім включите другий шар на панелі шарів (F7) і виділіть його мишею. Додайте на цей шар шум, так само як і в попередньому кроці, але на цей раз збільште силу ефекту на 2-4 процента.В висновок виконайте цю ж операцію з верхнім шаром. Увімкніть його, виділіть мишею, і додайте шум, ще трохи збільшивши силу ефекту.
7
Повторіть кроки №№ 3-6, для всіх елементів зображення, яким потрібно додати блиск і сіяніе.Із стандартного набору візьміть кисть нагадує відблиск. Виберіть білий колір і в потрібних місцях хаотично розставте блесткі.Прі цьому блискітки потрібно розставляти окремо на кожному шарі. Спочатку вимкніть усі верстви крім нижнього, виділіть його і розставте відблиски. Потім перейдіть до другого шару, а потім розставте блискітки на третьому
8
Тепер зображення слід анімувати. Викличте панель «Анімація» з меню «Вікно». У цій панелі за замовчуванням вже є перший кадр. Додайте два кадри, двічі клікнувши на кнопці зазначеної червоним кругом.Затем, виділіть мишею перший кадр. На панелі шарів (F7) вимкніть усі верстви крім самого нижнього і виділіть его.Виберіте другий кадр на панелі анімації, а на панелі шарів включите другий слой.І, нарешті, виділіть третій кадр на панелі анімації, і включіть верхній шар на панелі шарів.
9
Відрегулюйте параметри анімації. Поставте значення затримки для кадрів 0,1 сек., А в параметрах циклу виберіть «Завжди» .Сохраніте результат. При цьому не забудьте вибрати формат GIF, інакше ваша анімація не збережеться.