Як зробити троянду із стрічок. плоска троянда з атласних стрічок.

Банти з різних матеріалів можуть прикрасити не тільки дівочу зачіску і наряд, але і стати оригінальним інтер'єрним рішенням. Щоб створювати їх у формі штучних квітів, достатньо мати під рукою кілька декоративних стрічок - готових або викроєних з органзи або капрону, обшитих підходящої окантовкою. Зовсім не складно зробити троянду з стрічечок - для цього вам потрібно трохи часу, і ніяких додаткових швейних приладдя не знадобиться.
Вам знадобиться
  • - Широка стрічка відповідного кольору
  • - Зелена стрічка невеликого розміру
  • - Праска
Інструкція
1
Підберіть красиву стрічку від 10 сантиметрів завширшки - від її декоративності залежатиме, яким у вас вийде бант у вигляді троянди. Не рекомендується використовувати гладке ковзне полотно для складання майбутніх пелюсток квітки; цей матеріал згодиться для виготовлення «листочків». Приміром, у вас є рожева, біла або червона стрічка шорсткою структури і зелена атласна стрічка невеликого розміру.
2
Складіть широку стрічку навпіл про поздовжньої лінії. Дуже обережно, щоб не зіпсувати матеріал, пропрасуйте складку ледве теплою праскою через зволожену марлю.
3
Тепер потрібно відзначити центр стрічки і відігнути по ньому правий край вниз, щоб утворився прямий кут. Ліву сторону стрічечки покладіть на згин; потім починайте укладати то правий, то лівий краю декоративної тканої смуги один на одного. У вас повинна вийти акуратна квадратна стопка з переплетеної стрічки. В процесі роботи одним пальцем неодмінно притискайте центр складати фігури, щоб вона залишалася плоскою.
4
Коли вся стрічка вкладеться в квадрат, візьміться двома пальцями за обидва її вільних кінчика і підніміть: вона протягнеться, утворюючи довгу плетінку.
5
Тепер найвідповідальніший момент - сформувати троянду зі стрічки. Для цього пропустіть плетінку через кулак таким чином, щоб її вершинка вільно звисала, краї ж були дуже міцно затиснуті.
6
Починайте обережно смикати вниз один з країв стрічки. Чи не розслабляйте її протилежний «хвостик»! Плетінка, опускаючись, почне перетворюватися в штучний квітка троянди. Коли всі її пелюстки сформуються, оповте один кінець смуги навколо «цветоложа» і міцно зафіксуйте виріб. Перев'яжіть троянду зеленою стрічкою, оформивши її у вигляді бантика з закругленими сторонамі- «листям». Якщо вам вдалося зробити троянду з стрічечок, можете сміливо експериментувати - підбирати різні кольори і текстури і створити цілу квіткову композицію з тканого полотна.