Як зміцнити колінний суглоб. зміцнення колінних суглобів.

Суглоби є рухливі з'єднання між кістками, які покликані забезпечувати рухливість людини. Але чому лікоть і коліно тільки в одну сторону згинаються і під певним кутом? Виявляється, відповідь знаходиться у функції зв'язок, які обмежують амплітуду і в суглобах направляють рух кісток. Тому, щоб зміцнити колінний суглоб, починати слід з зміцнення зв'язок.
Інструкція
1
Необхідні умови, які повинен дотримуватися людина, що приступає до зміцнення колінного суглоба: зменшити навантаження на колінний суглоб, можна застосовувати еластичні пов'язки, які не перешкоджають кровопостачанню, тростини та інші різні способи, які зможуть «підтримати» суглоб і зменшити тяжкість ; обов'язково пити багато води, оскільки вода доставляє багато необхідних корисні речовини для відновлення суглоба.
2
Вправи, які допомагають зміцнити колінні суглоби: Найдоступнішим вправою є нахили. При виконанні такої вправи, необхідно стежити, щоб спина згиналася лише в області попереку. При цьому, намагайтеся кінчиками пальців торкнутися підлоги, не згинаючи колін. Необхідно повільно нахилятися, відчуваючи розтягування сідниць і задньої поверхні ніг. Тільки в такому разі зможе бути досягнута максимальна ефективність даної вправи для зміцнення колінних суглобів.
3
Присідання. Щоб їх виконувати правильно, не пошкодивши колін, потрібно знати наступне: вправу слід виконувати повільно, а кут між гомілкою і стегном гострим не повинен бути. В іншому випадку, в той момент, коли ви станете підніматися, ляже досить велике навантаження на сухожилля м'язів, і ви замість зміцнення колінних суглобів можете отримати розтягнення м'язів. Також не можна допускати виникнення гострого болю. Вправа ефективно тільки тоді, коли людина відчує легкий дискомфорт, який виникає в момент високого навантаження і проходить при поверненні в початкове вихідне положення. Для зміцнення зв'язок колінних суглобів найкраще розвести ноги максимально широко і розгорнути ступні, що зможе забезпечити найбільше розтягнення зв'язок і м'язів. У нижній точці необхідно зафіксуватися і дорахувати повільно до п'яти. Для людини, непідготовленого до таких фізичних навантажень, цілком буде досить зробити 24 присідання в перебігу дня. Краще буде, якщо 8 присідань робити вранці, 8 присідань - в обід і 8 присідань - за годину перед сном.
4
Попрацювати над зміцненням зв'язок колінних суглобів можна навіть просто сидячи в кріслі. Спочатку підніміть випрямлену ногу, максимально зігніть стопу і затримайте в такому положенні ногу на 3-4 секунди. Потім виконайте те ж саме і з іншою ногою.