Як позбутися від шипа. Як дістати в нозі шип.

Шип на нозі частіше утворюється на самій підошві, викликає біль при ходьбі, ніби у взутті голка. Гостра пронизує біль заважає нормально пересуватися, відчуття не передати словами. Позбутися від шипа можна як вдома, так і в лікарні - справа вибору. Якщо ви вирішили вести "війну" з шипом в домашніх умовах, можете скористатися деякими нескладними методами.
Інструкція
1
Спробуйте дістати шип пінцетом, правда це не завжди вдається. Добре витягуються таким способом великі шипи, залишаючи за собою лише поглиблення в шкірі. Якщо у вас нічого не виходить, распарьте ногу в тазу з гарячою водою (не окропом), а вже потім пробуйте дістати його. Якщо шип так і залишився в нозі, спробуйте скористатися іншими методами.
2
Візьміть мідну пластинку і розжарити її на плиті. Як тільки вона охолоне до температури, яку зможе витримати рука, швидко прикладіть мідь до шіпу і обмотайте хворе місце бинтом. Процедуру повторюйте щодня у вечірній час доби поки шип вийде. Після того, як ви докладете платівку, може бути сильне печіння, але потрібно трохи потерпіти. Зазвичай шип виходить на 3-5 день, але іноді дещо пізніше.
3
Купіть препарат Аргоніка. До його складу входять іони срібла, в анотації зазначено розводити засіб, але це робити необов'язково, опіку все одно не буде, а дія посилиться. Распарьте ногу і капніть кілька крапельок розчину. Після чого заклейте шип лейкопластиром. Наносите засіб на шип до того моменту, поки він не вийде сам.
4
Якщо вас мучать сильні болі, сходіть до хірурга. Доктор буквально за кілька хвилин витягне шип. Також можна і випалити його лазером, якщо ви боїтеся йти до хірурга. Після хірургічного втручання процес загоєння відбувається дуже швидко. Займатися лікуванням шипа в домашніх умовах довго, та й не завжди допомагає.