Як зробити оригінальне фото.

Оригінальність - річ уперта: або вона є, або її немає. Також потрібно відрізняти справжню оригінальність і просте наслідування чогось такого, чого не наслідує ніхто більше. Тому й незвичайні (як і просто хороші) фото виходять здебільшого випадково: якщо будеш спеціально вигадувати, експериментувати, то, швидше за все, вийде пішло, а не оригінально.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно дійсно оригінальне фото , і самі ви не є ні художником, ні фото графом - тобто взагалі не маєте відношення до творчості, краще скористайтеся послугами професіоналів. У них є те, що вам потрібно: талант, досвід, апаратура, спеціальні комп'ютерні програми. Вони зможуть підібрати вам такий образ, який підкреслить вашу індивідуальність і водночас помістять вас в якийсь незвичайний антураж, оточать вас незвичайним освітленням, подкорректируют щось на комп'ютері. У вас на руках буде знімок, який ви навряд чи змогли б зробити самі. Звичайно, такі послуги коштують грошей, але ж оригінальність, як і краса, вимагає жертв, чи не так?
2
Якщо ж ви відчуваєте задатки художника в самому собі, йдіть на експеримент. В цьому випадку навряд чи потрібно починати роботу тільки лише для того, щоб зробити цікавий знімок. Почніть творити і повністю віддатися творчості. Адже ви художник, а значить в вас є внутрішнє відчуття гармонії, яке вас не підведе, навіть якщо ви зважитеся на сміливий експеримент. Але якщо ви просто почнете "випендрюватися", щоб потім вийшло фото повісити на аватар в одній із соціальних мереж, то стережіться: ваші ж колеги- фото графи вам такого не пробачать.
3
Коли розпочнете роботу, не забувайте, що оригінальність - це або незвичайний образ, або незвичайні умови, в які цей образ поміщений. Незвичайний образ в незвичайних умовах - це вже занадто. Яке б оригінальне фото ви не хотіли зробити, не переборщіть з цією самою оригінальністю: все добре в міру. Нехай буде незвичайним щось одне, але це "одне" буде в точку, буде повністю розкривати індивідуальність людини і підкреслить його особливі риси.
4
Пам'ятайте ще про одне: у кожної людини поняття оригінальності буде своїм. Хтось, хто ні разу не бачив подібних фото , буде вражений і оголосить ваш знімок верхом незвичайності, а хтось, живучи, може бути, в іншій країні або обертаючись в інших колах, вже встиг прокоментувати тисячу знімків в такому стилі. У всіх будуть свої поняття про оригінальність образу та оригінальності антуражу. Тому пам'ятайте ще про один значенні слова "оригінальний" - "авторський". Нехай ваші фото не зможуть вразить усіх до глибини душі, але вони будуть вашими від початку і до кінця.