Як вибрати зовнішній диск.

Вінчестер, що знаходиться всередині системного блоку комп'ютера - це звична картина. Проте буває, що нам потрібно багато місця для роботи, а місця то і не вистачає. Особливо відчутна нестача місця у ноутбуків з нетбуками. Що робити? Диски CD і DVD-дисків не дуже надійні, флеш-карти не забезпечать великої місткості, про дискетах же і говорити не варто. А от зовнішній вінчестер - відмінний варіант. На ньому і можна зберігати фали, документи, фільми, які поки не потрібні, але можуть знадобитися.
Інструкція
1
Плюсів у зовнішніх дисків маса - можливість підключення до різних комп'ютерів, зручність підключення за допомогою USB або через порти FireWire, можливість підключення зовнішніх дисків до КПК. А недоліки? Куди ж без них. Є один найголовніший - швидкість доступу до зовнішнього диску через USB невелика, що дещо ускладнює роботу з ним.
2
Вибираючи зовнішній диск, зверніть увагу на те, якими вони бувають. Є настільні зовнішні диски і портативні. Портативні менш місткості (40 Гб в середньому), ніж настільні, менше в розмірах і у них менше функцій. Зате їх компактність і зручність роботи з ними покривають деякі їхні недоліки в порівнянні з настільними дисками. Портативний зовнішній диск - оптимальний вибір для власників нетбуків, ноутбуків і КПК. Настільні зовнішні диски мають можливість робити резервні копії дисків, вони володіють значно більшою ємністю і підходять для власників настільних ПК, незважаючи на те, що коштують вони, безсумнівно, дорожче портативних.
Корисна порада
І нехай зовнішні диски володіють не таким оперативним доступом до інформації, на відміну від звичайних вінчестерів, але можливість мати при собі 1-2 сотні вільних гігабайтів - це дуже зручно і навіть корисно.