Як замінити браузер. Як замінити смесит.

Браузер - від англійського «оглядач» - програма для перегляду веб-сторінок, додавання текстових та інших повідомлень на сайти та інші ресурси, обміну електронною поштою та використання інших видів інтернет-зв'язку. На кожній ОС стоїть свій стандартний браузер, використовуваний "За замовчуванням", але ви можете замінити його, щоб відкривати доступ в інтернет через більш зручну програму.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть будь-який браузер, який вам подобається: Mozilla, Chrome, Safari, Opera або подібний. Єдине, чим можна керуватися при виборі, - ваш досвід і особисті переваги. Установка кожного з цих браузерів безкоштовна при скачуванні з сайту розробників програми, який, як правило, складається з назви програми і префікса.
2
Запустіть браузер. При першому ж запуску він запропонує використовувати його за замовчуванням. Ви поки можете відмовитися від цього і перевірити його роботу. В цьому випадку браузером за замовчуванням залишиться стандартний браузер ОС.
3
Якщо ви задоволені роботою браузера, замініть основною на нього. Для цього зайдіть в меню «Інструменти». Далі, в залежності від типу браузера, або в «Параметри» ("Google Chrome", "Safari"), або в "Налаштування".
4
У браузері "Mozilla Firefox" зайдіть в меню "Налаштування", далі вкладка «Розширені» і «Загальні». Натисніть кнопку «Перевірити зараз». На екрані з'явиться повідомлення з пропозицією зробити браузер основним. Натисніть кнопку «Так».
5
Для "Opera" шлях такий: меню «Інструменти», далі «Загальні настройки» - вкладка «Розширені». В меню зліва натисніть рядок «Програми». У вікні знайдіть рядок «Перевіряти, що Opera - браузер за умовчанням». Поставте галочку перед цією опцією і збережіть налаштування. За пропозицією браузера натисніть кнопку «Так».
6
"Google Chrome" заміняє колишній браузер за замовчуванням такий спосіб. В меню справа відкриваєте рядок "Параметри", далі в «Основних» знайдіть кнопку «Призначити Google Chrome" браузером за умовчанням. Натисніть її і закрийте меню налаштувань.
7
Щоб замінити браузер на "Safari", натисніть меню справа, далі вкладку "Налаштування". У вкладці «Основні» перед першим рядком коментар: «Стандартний веб-браузер:». Після цього ви побачите встановлений за замовчуванням браузер. Клацніть по рядку, щоб вибрати зі списку встановлених на комп'ютері браузерів потрібний.