Як вибирати професійний фотоапарат. Катінка професійний фотоопарат в руках.

Вибір фотоапарата - один з найскладніших, тим більше, якщо ви наважуєтеся придбати професійну техніку. Адже вартість її на порядки відрізняється від вартості аматорських мильниць, і дуже важливо при цьому не помилитися, щоб радість від покупки не погасла передчасно.
Інструкція
1
Рішення придбати професійний фотоапарат не спадає зі стелі. Або у вас є вже якийсь невеликий досвід, напрацьований на аматорської фототехніку, і вам хотілося б його розширити, або просто ви побачили, які чудові фотографії виходить у Маші або Петі, і хочете, щоб у вас було нітрохи не гірше. Але найперше, про що потрібно пам'ятати, це те, що навіть самий наворочений професійний фотоапарат не матиме кнопки «шедевр», простим натисканням на яку ии зможете відразу ж видавати хороші фотографії.
2
Тому Вам потрібно буде для початку оцінити свої фінансові можливості. Звичайний кутовий набір коштує в наші дні не так вже й багато. І не варто вислуховувати численні «фе» від різних фото-гуру на адресу китової техніки. Вам належить важливий і відповідальний етап - навчання мистецтву фотографії і розуміння того, для чого саме Вам потрібна така камера. Звичайного комплекту тушка плюс стандартний об'єктив для цих цілей Вам буде цілком достатньо. А з досвідом прийде і розуміння того, що саме Вам знадобиться для подальшого розвитку. Єдине, з чим варто визначитися відразу - це марка фотоапарата, бо не вийде об'єктив від камери Pentax прикрутити до зеркалке Sony і навпаки. Аксесуари однієї фірми підходять тільки до певної лінійці продукту однієї конкретної марки. Два найбільш значущих фотогіганта - це Canon і Nikon. Між їхніми прихильниками ведуться нескінченні суперечки, хто ж все-таки краще, але в цілому ці дві марки знаходяться на одному, високому, рівні.
3
Однак перш ніж бігти в магазин за заповітною коробкою, ми радимо все ж для початку відвідування фотографічних курсів або в крайньому випадку прочитання пари книг, навчальних фотографії. Професійний фотоапарат - потужна зброя в руках фотографа, тому непогано буде отримати про нього уявлення, навчитися ним користуватися і лише потім вже виходити з новинкою на фотополювання. Вдалих вам фотографій!