Як в'язати кругові ряди.

В'язання для багатьох - це не просто захоплення, а справжнє хобі. Мабуть, кожна дівчина хоча б раз в житті пробувала щось в'язати або мріяла спробувати. Для початківців рукодільниць будуть вкрай корисними декілька порад і рекомендацій про те, як в'язати кругові ряди .
Інструкція
1
Приготуйте кругові спиці потрібної довжини і якісну пряжу. Наберіть на спиці потрібну кількість петель, використовуючи канатний спосіб так само, як і при використанні звичайних спиць.
2
Спускайте петлі вниз, щоб вони утворили кільце. При цьому постарайтеся, щоб петлі не були натягнуті або розтягнуті.
3
Пометьте олівець на праву спицю, створивши позначку, де починається і закінчується круговою ряд. Тримайте в лівій руці спицю з першої набраної петлею. Введіть спицю в петлю.
4
Тепер зв'яжіть другу петлю. Перед тим як зняти петлю, переконайтеся в тому, що вона досить затягнута і впритул прилягає до спиці. В'яжіть всі наступні петлі таким чином, спускаючи одну за одною вниз, щоб виходив коло. Дійдіть до кінця ряду.
5
Перемістіть олівець з однієї спиці на іншу. Ваш ряд вважатиметься закінченим. Далі приступайте до в'язання наступних рядів таким же способом, як в'язали перший. Пам'ятайте - головною відмінністю кругового в'язання від звичайного є те, що робота в цьому випадку завжди повернена до вас лицьовою стороною.
Зверніть увагу
Як правило, кругові ряди використовуються для в'язання рукавиць, шкарпеток, рукавичок, а також все частіше і частіше рукодільниці стали застосовувати подібний вид в'язання для спідниць, светрів, шапок і інших виробів. Все ряди при круговому в'язанні в'яжуться виключно лицьовим способом тільки за передню часточку, щоб уникнути нахилу петель і зміщення візерунка. Ще однією важливою особливістю при в'язанні по колу є і те, що весь процес в'язання відбувається по спіралі, а це значить, що всі розрахунки повинні бути точними.