Як прикрасити свій нік.

Хто з нас не чув в шкільні роки про те, що днев нік - це його візитна картка. Власне, посперечатися з цим складно і зараз, тільки на розум все частіше приходить днев нік мережевий - персональний блог. А щоб завести свій блог, бажано, або навіть необхідно, придумати собі нік . Також нік і використовуються в комп'ютерних іграх, соціальних мережах, на форумах.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, фантазія і відчуття смаку
Інструкція
1
Добре підібраний нік - запорука того, що його запам'ятають. А що привертає увагу і залишається надовго в пам'яті? Правильно, речі або зовсім прості, або оригінальні і нестандартні. Прикрашаючи свій нік , будемо робити ставку на це.
2
Якщо ви хочете піти шляхом «чим простіше, тим краще», то прикрасьте свій нік ємним змістом. Нехай він буде коротким, чотири-шість букв, і несе максимальний інформаційний посил. Уникайте банальностей на кшталт «сонечко» або «зайчик». Якщо не йти далеко від теми тварин, то підійдуть варіанти «жук», «миша» і т. Д.
3
З приводу оригінальності оформлення. Можна використовувати різні шрифти, якщо це дозволяють можливості сайту, на якому ви реєструєтесь. Поєднуйте букви кирилиці і латиниці, експериментуйте з малими (великими) і прописними (маленькими) буквами. Але пам'ятайте про міру: наприклад, «СоЛNиFFкО» буде зрозуміло далеко не всім. Занадто складні в написанні нік і швидше дратують, і це їх не прикрашає.
4
Проявіть фантазію і використовуйте символи перед та/або після нік а - @, #,: -р, ^^, _, $ і т. Д. До речі, символи також можуть замінювати букву в нік е - «М @ М @». А букву «Ч», наприклад, часто заміняють на «4».
5
Ретельно підібраний вами нік добре доповнить аватарка або юзерпік - зображення поряд з ним. Вони можуть бути як співзвучні, так і викликати подив у разі невідповідності один одному. Який вам варіант ближче, вирішуйте самі, але пам'ятайте про морально-етичних і правових кордонах при виборі і того, й іншого.
Корисна порада
Пам'ятайте, що більшість інформації, до 70 відсотків, люди сприймають візуально. Красиво виглядає нік у зв'язку з цим - перевага.