Як стикувати ламінат.

Відомі два способи укладання ламінату - клейовий і бесклеевой. Монтаж ламінату на клей є більш трудомістким процесом, але дозволяє надійно захистити стики панелей від проникнення вологи. Більш популярний в наші дні безклейовий («плаваючий») спосіб укладання, він більш дешевий, простий і зручний.
Інструкція
1
Укладання ламінату «плаваючим» способом полягає в з'єднанні панелей в замок, кріплення до основи підлоги при цьому не проводиться.
2
Основний принцип укладання ламінату полягає в розташуванні панелей паралельно напрямку сонячних променів. В цьому випадку тіні від стиків панелей не так кидаються в очі, покриття виглядає більш цілісним і красивим.
3
Панелі починають укладати від стіни, розташовуючи до неї гребенем і наголошуючи в розпірні клини. Наступна панель пристібається до попередньої. Заганяють панель, вдаряючи молотком по бруску, який прикладається до панелі. Самим молотком удари не наносяться, оскільки при цьому можна зім'яти місце стику.
4
До попереднього ряду панель пристібають, злегка піднявши гребінь і вставивши його в паз по всій довжині. Після цього обережним постукуванням торцевий стик замикається.
5
Існує безліч форм стикованих планок, що дозволяють стикувати ламінат з лінолеумом і керамічною плиткою. Їх також можна використовувати для оформлення стикових з'єднань.
6
Особливу увагу приділіть стикуванні ламінату в дверних отворах. Розділіть покриття полотнами по кожному приміщенню окремо, щоб ламінат лежав в кожному приміщенні цільним килимом і не затискався в дверному отворі. Стик між приміщеннями закрийте дверним порожком.
7
Після закінчення робіт обов'язково вийміть клини між стінами і ламінатом, адже оброблений ламінатом підлогу - плаваючий і у нього має бути простір для розширення та деформації.