Як зробити відкидну ліжко.

В малогабаритній квартирі доводиться враховувати кожен метр вільного простору. Якщо ви хочете раціонально використовувати місце в кімнаті, обзаведіться відкидний ліжком . Таке ліжко абсолютно не займає простору в денний час, але в лічені секунди перетворюється на повноцінне і зручне місце для відпочинку.
Інструкція
1
Конструкція відкидний ліжка складається з трьох основних елементів: короба, ложа і підйомного механізму.
2
Короб ви можете виконати як окремо стоїть елемент конструкції, так і в якості частини меблевого гарнітура, шафи або стінний ніші. При розрахунку й монтажі враховуйте, що ліжко повинна буде випробовувати зусилля, що прагне утянуть короб слідом за відкидною ліжком . Тому короб повинен кріпитися до стіни, яка повинна бути бетонною або цегляною.
3
Короб зміцните на стіні по лінії поворотною осі ліжка і по верхній горизонталі. Товщина його вертикальних стінок повинна складати 25 мм, а верхній горизонтальній стінки - 16-25 мм.
4
Обов'язковими елементами короба повинні бути завзята полку і плінтус. Задню стінку можна зробити за бажанням, вона додасть ліжка закінчений вигляд і забезпечить додаткову жорсткість конструкції. Використовуйте при виготовленні ліжка деревно-стружкових плит, не рекомендується робити короб з меблевого щита.
5
Деталі кріпите між собою саморізами з кроком 25 см. Задню стінку пригвинтите до закріплення короба до стіни. Короб встановіть або безпосередньо на підлозі, або на підставі (якщо підлога не ідеально рівний).
6
Параметри короба повинні бути розраховані з урахуванням розмірів вибраного вами матраца і товщини спинки ліжка
7
Ложе є другим основним елементом ліжка. Складається воно з бічних дощок, спинки, узголів'я, підстави і матраца. Матрац зміцните в ложе спеціальними ременями. Стулки фасаду прикріплюються до стяжкам поперечними монтажними куточками.
8
Короб і ложе з'єднує між собою підйомний механізм. Найкраще використовувати готовий механізм з газовою пружиною, яка гарантує кілька тисяч відкриттів і закривань. Такий механізм дозволяє фіксувати ліжко практично в будь-якому положенні.