Як захистити диск від перезапису. Як перезаписувати.

Проблема комп'ютерного піратства відома всім - люди, які поширюють зламані, «хакнутим» програмне забезпечення, порушують закони, що захищають авторські права. На щастя, існують комп'ютерні програми, здатні захистити диск від перезапису. Саме про це і буде стаття. Для визначеності будемо вважати, що ви збираєтеся захистити диск AudioCD, тобто диск з музикою.
Вам знадобиться
  • програма, що захищає диск від копіювання - CD протектор, а також звичайна програма для запису дисків - Nero.
Інструкція
1
Перед тим, як запустити саму програму CD Protector, підготуйте файли, які ви будете записувати на диск . Далі запускаєте CD Protector, і натискаєте на Filetoencrypt.
2
Необхідно заповнити такі поля, як Phantom Trax directory, Custom Message, Encryption Key. У першому з перелічених полів треба вказати на папку, в якій знаходяться файли, які згодом будуть записані на диск . У друге поле запишіть повідомлення - його прочитає той, хто захоче скопіювати захищений диск . Третє поле - це кілька знаків, введених з клавіатури, вони можуть бути будь-якими і потрібні самій програмі. Після цього натискаєте на кнопку Accept - і чекаєте, коли програма CD Protector завершить свою роботу.
3
Далі потрібно запускати програму Nero Burning ROM, в пункті меню «файл» вибираємо «новий» (File - New). Відкривається вікно, в якому необхідно вибрати Audio - CD. При цьому простежте за тим, щоб була прибрана галочка в пункті навпроти Write CD-Text (записати текст cd). Зайдіть в розділ Burn (запис) і відключіть Finalize CD і Disc-at-once. Після виконання всіх операцій натисніть на кнопку «ОК».
4
Після цього можна додавати файли до проекту, який ви створили на другому етапі. Далі натискаєте на пункт меню «Файл - записати диск ». Перед вами відкриється вікно «Запис диск а», в "настройках CD" потрібно відзначити пункти «Кеш треку на жорсткому диск е» і пункт «Видалити мовчання в кінці треків».