Як позбутися від вірусу Троян.

Трояни - це відносно «безпечні» віруси. Під безпекою слід розуміти те, що ці віруси зовні себе ніяк не проявляють (якщо ви не підключені до інтернету). Якщо у вас вдома хороший швидкий інтернет, то довгий час ви можете і не знати, що у вас на комп'ютері з'явився троян.
Вам знадобиться
  • антивірусне програмне забезпечення, або просто антивірус, наприклад avast 6 Free antivirus.
Інструкція
1
Відкрийте інтерфейс користувача Avast, наприклад, за допомогою контекстного меню, через значок програми.
2
Натисніть «сканувати комп'ютер». Програма надасть вам кілька варіантів сканування: «експрес-сканування», «повне сканування», «сканування знімних носіїв», «виберіть папку для сканування». Виберіть підходящий вам варіант і проскануйте окрему папку (папки) або диск (диски).
3
Деякі віруси важко виявити сканером, особливо якщо вони вже вкорінилися в Windows, в системні файли і папки. Щоб виявити і позбутися від вірусу в цьому випадку, в пункті меню «сканувати комп'ютер» натисніть «сканування при завантаженні». А потім, навпроти «поточного стану» натисніть кнопочку «запланувати». Всі диски, в тому числі, і системний, будуть просканувати під час завантаження комп'ютера.
4
Коли вірус буде виявлений, Avast запропонує вам кілька варіантів дій: видалення файлу, переміщення в карантин, не робити нічого і т.д. Самий гарантований спосіб позбавлення від вірусів - це, звичайно, повне видалення.
Корисна порада
Шанс нахапатися вірусів, у тому числі і троянів, у вас з'явиться, якщо ви - частий гість на порносайтах, качаєте софт з варез-сайтів, відкриваєте файли, прислані невідомо ким на вашу електронну пошту. Дія троянів проявляється в тому, що ця програма передає на комп'ютер зловмисника конфіденційну інформацію: паролі від вебманей-гаманців, дані банківських карт, рахунків, і т.д. А в деяких випадках зловмисник навіть може отримати повний доступ до вашого комп'ютера.